Toplam yorum: 3.100.459
Bu ayki yorum: 5.000

E-Dergi

ümmühan_irem Tarafından Yapılan Yorumlar

22.07.2024

Kardeşim iki kitabı da çok sevdi
22.07.2024

İmajinatöre bağlanıp uyuyanların yaşadığı dünyadaki sahte cennetin kimi uykusuzlar tarafından kıskanıldığı kimi uykusuzlar tarafından da gören körler olarak nefret ettiği bir Türkiye.Bu hayal cihazlarının icadı Türkiye'de çeşitli gelişmelere yol açıyor. Hastanelerin kapatılması,eczanelerin yeterli ilacı sağlayamaması,başıboş ve saldırgan köpek sorunu,gasp ve hırsızlığın artması,ölen kişilerin yakılmaya başlanması,çalışanların işlerinden imajinatöre bağlanmak için hevesle çıkması ve sadece bu makinanın parasını ödeyebilecek kadar maaş alması gibi çeşitli durumları anlatıyor.İmajinatöre bağlanamayan uykusuzlardan Şefik,ailesindeki tek uykusuzdur.Kalabalıklar içerisinde hissettiği yalnızlık ona başka uykusuzların varlığını aramaya yöneltir.Fizik profesörü Orhan'la yolları kesişen Şefik bildiklerini temelden sarsacak yeni bilgileri zamanla Orhan'dan öğrenecektir.Zira Şefik ve babası zamanın Asım Cemal devrimcilerindendir.Orhan ise yıllarca batıda çalışan ve soğuk füzyonun mucitlerindendir.
22.07.2024

ortaokula giden kardeşim çok sevdi. türklerden de böyle güzel çizgi romanlar çıkması harika. 2. kitabını da severek okudu.
04.07.2024

Orhan Veli'nin okuduğum ilk kitabıydı. Güzel kısa bir kitaptı ancak bana hitap etmedi..
04.07.2024

Sadık Hidayet bir kültürdür. Bu öykü kitabında da İran edebiyatı okuduğunuzu hissedeceksiniz. Tabii ki kafkavari karanlık öyküler de mevcut