Toplam yorum: 1661970
Bu ayki yorum: 17198

E-Dergi

Muradım tarafından yapılan yorumlar

06.07.2007

Aslında insanların gündelik hayatlarında uyguladıkları yada uygulamayanlarında aslında bildikleri daha doğrusu bu potansiyele sahip oldukları becerilerini anlatan bu kitap anlatılanlar uygulandığında insanları başarıya götürecektir sanırım. bu kitabı ilk gördüğümde isminden etkilenerek hemen kitapyurduna sipariş verdim. iyiki bu kitaba sahip olmuşum. ellerine sağlık Kevin HOGAN
22.06.2007

Mehmet öZ adını duydukca açık söylemek gerekirse ben zaten bir Türk olarak gurur duyuyorum. Zira bizi sadece Amerika'da değil tüm dünyada insanlık adına çok güzel temsil ediyor. bu kitap zaten Mehmet Öz'ün bilim adamlığını ve bilime katkılarını açıkça anlatmakta. Umarım birgün Nobel Tıp Ödülünün sahibi olarak görürüz.
24.04.2007

Şu anda Türkiye maalesef Kalp ve damar hastalıklarında dünya birincisi. Sonuncu ise Güney Kore. Peki ülkemizi lider yapan ne? Doktor bu yapıtında kalp krizini yok ettiğini ilan ediyor ve bizler toplum olarak hala malesef bilinçsiziz. Louis İgnarro 98 yılında zaten kiyapta belirttiği nitric oksit buluşu ile nobel ödülü aldı. Umarım bu kitap bizlerin başucunda iyi bir kaynak olur.
23.04.2007

Mümin Hoca diyor ki: Hayalleriniz var mı? Onlara nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Peki neden hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmak için harekete geçmiyorsunuz? Ben bu kitabı okuduktan sonra istediklerimi elde etmek için aslında pek birşey yapmadığımı gördüm. Bu eser kişiyi harekete geçirir. Çalışmaksa çalışmak. Ama çok çalışmak değil.. Akıllı çalışmak. Özellikle de kitabın içindeki küçük örneklemeler çok etkileyici olmuş. Yazarı tebrik ediyorum...
20.04.2007

ben bu kitabın filimini seyrettim. tek ama tek kelime ile ananılmaz etkileyici! Kesinlikle kitabını da filmini de kaçırmamak gerekiyor. Özellikle de geleceğe yönelik hayalleri ve planları olanlar için.