Toplam yorum: 2.394.374
Bu ayki yorum: 22.981

E-Dergi

Kitapkurdu678 tarafından yapılan yorumlar

12.07.2019

Bu kitabı, psikolojiye ilgi duymam ve bir zamanlar klinik psikolog olma isteğim sayesinde aldım. Kitabın çevirisi kesinlikle çok güzel ve özellikle yazım kurallarına çokça dikkat edilmiş. İçeriği ise arka kapakta 6 adet vakadan bahsedilmiş fakat bir-iki bölümde birçok kişiden bahsediyordu kısa kısa.
Kitap çok güzel. Kitapta bir klinik psikoloğun staj maceralarını okuyoruz. Olayların altında yatan sebepleri görebiliyoruz, tahminlerde bulunabiliyoruz. Yazar ayrıca kendisini de eleştiriyor. Yeri geliyor kendini suçluyor. Ve gerçekten zor bir danışman ile yürütüyor işlerini. :)) Kesinlikle ufuk açıcı bir kitap. Tabii tavsiye ediyorum. :)
08.06.2019

Kardeşim severek okudu. Resimlemeler çok güzel. Tavsiye ederim.
08.06.2019

Baya bilgi dolu bir kitap. Ben dersimizin kaynak kitabı olduğundan satın almıştım fakat sıkıldıkça ve merak ettikçe de okunabilir.
08.06.2019

Ergenlerin kendilerini ve değişimlerini anlamaları açısından güzel bir kitap.
İçeriğine baktığımız zaman sayfalar güzel kullanılmamış. Sayfanın ortasına köşesine yazılar konulmuş, bir düzen yok. Bu beni rahatsız etse de kitabın çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Bilimsel dil kullanılmış (hormonlardan da bahsedilmiş) ve resimlemeler de çok iyi. Ergenliğe girenlere okunabilecek bir kitap, tavsiye ederim.
08.06.2019

Kuzenime hediye olarak aldım ve beğeneceğinden eminim. Çok tatlı bir kılıf. Boyutu da gayet ideal. Almanızı tavsiye ederim.