Toplam yorum: 3.086.020
Bu ayki yorum: 5.705

E-Dergi

Hüseyin Cihad Karaali Tarafından Yapılan Yorumlar

Oldukça akıcı bir anlatıma sahip. Bir arada olmaya çalışan bir ailenin aslında ne kadar farklı hayatlar yaşadığını her aile ferdinin dilinden size anlatıyor. Merak duygusu hep canlı tutuluyor, bu sayede başlayınca elinizden bırakamıyorsunuz.
Hızlıca son 20 yılın özeti diyebiliriz. Anlatılan olayların pek çoğu aslında bildiğimiz konular. Ancak içerisinde okuduğunuzda "Bu kadar da olmaz!" diyeceğiniz ve şaşıracağınız yerler de mevcut. Belki bir eksiklik olarak kitapta bölümlendirmenin olmamasını gösterebiliriz, onun dışında hafızayı canlandırmak için gayet faydalı bir kitap.
İçerisinde çok başarılı öyküler mevcut. Özellikle mizahi yönünü ön plana çıkarmaya çalışmış yazar ancak bence doğallığı daha ön planda öykülerin. Severek okudum.
Mustafa Kemal'in de okunmasını tavsiye ettiği kitap. Özellikle Gençlerin okuması gerektiğini düşünüyorum. Okudukça mutlaka içinizde ülkeniz için bir şeyler yapılması gerektiği fikri oluşacak.
İçeriğindeki bilgiler çok ayrıntılı olmasa da resimlerle birlikte hızlı bir öğrenme sürecini desteklemesi bakımından son derece önemli. Kitaplıkta bulunmalı.