Toplam yorum: 1983199
Bu ayki yorum: 14366

E-Dergi

dinlemiyorsun tarafından yapılan yorumlar

16.07.2018

En kıymetli kitaplarından biri kesinlikle. Hastalığının son evrelerinde yazdığı ve eşinin tamamladığı bir kitap. Eğer bir Carl Sagan sever iseniz kitabın sonunda ağlayacak raddeye geliyorsunuz.. Çok kıymetli bir kitap!!
16.07.2018

Carl Sagan'ın ilk okuduğum kitabı. Bilimi size direkt sunup da sıkmıyor, bizlerin de anlayacağı dile indirgiyor. Okuması çok keyifli bir kitap.
16.07.2018

Carl Sagan'ın neredeyse tüm kitaplarını okudum ama bu kitap bambaşka. Soru cevap şeklinde ilerleyen kitapta Carl Sagan'a, katıldığı konferanslarda onu terletmek için sorulan sorulara verdiği yanıtlar yer alıyor. Okurken en keyif aldığım kitabı kesinlikle! Bu arada çeviri çok kötü yapılmış. Devrik cümle dolu.
16.07.2018

Bu türü sevenler için iyi bir kitap. Kendinizi başrolün yerine rahatlıkla koyabiliyorsunuz. Başrol kitaptaki sempatileri yaparken gözünüzde hemen canlanıyor.. Fakat kitap biraz daha gençler için gibi. Tolkien kitaplarından sonra "benzer ne var başka" deyip bu kitaba gelenler biraz tatmin eksikliği yaşayabilir.. Ayrıca kitaplar çok fazla kalın ve içinde çok fazla olay yok.. Ama yine de sıkılmıyorsunuz elbette. Eğer 22-24 yaşlarındaysanız biz 30'lulardan daha fazla zevk alırsınız yüksek olasılıkla.
16.07.2018

Son derece başarılı bir kitap. En basit seviyeden başlayıp örneklerle seviye yükseliyor. Çok ileri bir bilgi yok ama bu kitap sonrasında epey bir hakim oluyorsunuz dile.