Toplam yorum: 1998259
Bu ayki yorum: 29497

E-Dergi

füruzan.ylm tarafından yapılan yorumlar

18.11.2018

Çocuk değilim ve kitaba bayıldım. Çocuklarıma da okuturum. Çok tatlı bir kitap, değişik duyguları anımsattı okurken. Geç bitmesi için yavaş yavaş okudum. Okunmasını tavsiye ederim.
07.05.2018

Kitap ismi ve tanıtımı içeriği yansıtmıyor.Daha doğru bir tanıtım olmasını dilerdim. Bazı güzel betimlemeler, benzetmeler var fakat bu güzel oluş kitabın tamamı için söylenemez.Bazı kavramlar ise çok ezbere kullanılmış, kelimenin anlamı gerçekten anlaşılmayarak, hissedilmeyerek, bilinmeyerek cümlede kullanılmış.Aldığıma pişman olduğumu söyleyebilirim.Ayrıca yorumlardan birinde öğrencilerin istediği söylenmiş, bence öğrenciye uygun olamayacak kadar depresif bir kitap. Hayata yeni başlayan gençler ruh sağlığına olumlu etki edecek kitaplara yönlendirilmeli.
31.01.2018

Bilgiler çok iyi bir şekilde verilmiş. Özellikle coğrafi olarak yer betimlemelerinin yapılması ve bölgelere verilen isimlerin coğrafi olarak nerelerle sınırlı olduğunu, bu konulardaki farklı açıklamaları kitap güzel yansıtmış. Okuyanı yeterli derecede aydınlatıyor kitap.
31.01.2018

Hızlı bir şekilde ilerleyen güzel bir tarihi roman.
31.01.2018

Binbir gece masallarının okunacağı bir kitap değil. Bu klasiğin belli bir işkenişi var; birbir gece boyunca şehrazat ın hikaye anlatması, bunun amacı, her hikayenin bu amaçla, esas olayla işlenişi.. ama kitapta sadece ilk bölümlerde şehrazat, şehriyar dan bahsedilip, kalan hikaheler ayrı ayrı başlıklar halinde işlenmiş. Yani binbir gece masallarından farklı bir şey olmuş bu kitap. Çok baştan savma gibi yapılmış. Çocuklar için dahi tavsiye etmem ben.