Toplam yorum: 1951602
Bu ayki yorum: 15293

E-Dergi

hnsa tarafından yapılan yorumlar

11.09.2019

Bilgiler ve yaşamdan örnekler güzel ancak ben fazla kişisel yorum eklenmiş bir şekilde sunulmasından rahatsız oldum. Emek kesinlikle takdiri hak ediyordur ancak bana Özcan Köknek'in kendi ifadelerinin olduğu yerler daha cazip geldi..
11.09.2019

Kitabın adı ve tanıtımı içeriği ile tam uyumlu. Hem kişisel olarak hem de bir danışman olarak mesleki anlamda yararlandığım güzel bir kitap oldu. Çok akademik ya da çok akıcı değil ancak bilgiler tutarlı örnekler yaşamdan ve akılda kalıcı şekilde olmuş. Altını çizdiğim birçok sayfa oldu. Uygulama önerilerini hayata geçirmek biraz zor olacaktır ancak muhakkak faydası olacağı kanaatindeyim.
29.08.2019

Farlı bir düşünce tarzı ile yazılmış değişik bir kitap. Bu alanda pek kitap okumadığım için bana ilginç geldi. Bir kategoriye koyamadım. Ancak sorgulamak ve üzerine düşünmek için kritik noktaları çok güzel vermiş. Dili pek akıcı değil ancak özellikle ilk bölümü okuyup ilerlemeyi göze alırsanız yazarı anlamaya başlayınca konu ilginçleşiyor. Acil kitap listeniz dışında bir kitap okumayı düşünüyorsanız bundan başlayabilirsiniz.
29.08.2019

Kitabı aldım ancak beklentime uygun olmadığı için okuyamadım. Engin Geçtan'ın birçok kitabını okumuş olmama rağmen bu kitabı sevememe nedenini tam anlamış değilim. Düşünceden ziyade olaylar üzerinde durulduğu için olabilir. Bana hitap etmedi.
29.08.2019

Bu kitap için iki farklı yorumda bulunabilirim. Bu alanda eğitim almış ya da çalışan biriyseniz muhtemelen daha önce okuduğunuz kitaplardan sık sık alıntı yaptığını fark edebilirsiniz. Bu anlamda zaten ortak noktaları birleştirdiğinizde az çok sizin de çıkarımda bulunabildiğiniz konular yazıya dökülüp bir kitapta toparlanmış bu nedenle okumak genel tekrardan öteye gitmeyecektir. Alan dışında olup genel anlamda okumak için düşünüyorsanız iyi bir kitap. Çünkü farklı kitaplardan alınmış bilgileri harmanlayıp sosyal hayattan örnekleyerek yazılmış bir kitap olabilir. Bu anlamda okumaya değer ve muhtemelen altı çizilecek birçok cümle bulabilirsiniz.