Toplam yorum: 1928933
Bu ayki yorum: 22729

E-Dergi

mrs.manap tarafından yapılan yorumlar

24.04.2019

Bu kitap kelime öğrenmek için güzel ama ben aynı zamanda okuduğumu anlamak ve zevk almak isterim. Kitap normal kitabın özeti gibi. Bazı olayları çok kısaltmışlar. Tercih size kalmış.
24.04.2019

3.5 yaşındaki oğlumla birlikte hazırladık hayvanat bahçesini. Hem yaparken çok hoşuna gitti hem de bittikten sonra. Açık kalmasını istiyorsanız bir raf yada dolap üstü gibi bir yere bırakabilirsiniz. Ama yerim yok derseniz açılabilen maketler olduğundan hepsini açıp kitabın arasında (kendi kitap kapağının içinde yani) saklayabilirsiniz. Ben tavsiye ederim beğendim.
24.04.2019

İnsan psikolojisini ve kendi içindeki hesaplaşmasını çok güzel anlatmış. Ayfer Tunç hayranı olarak Yeşil Peri Gecesini bu kitaptan önce okumuştum. Olayların ilgisi yok ama kişiler birbiriyle bağlantılı. O yüzden hangisini önce okuduğunuz çok farketmez. Ama bence önce bu kitabı okuyun ki bazı kişilerin ve olayların sürprizi kalsın derim. Benim kişisel tavsiyem ise bu kitabı okursanız Yeşil Peri Gecesini mutlaka okuyun :)
24.04.2019

Kitap çok güzel bence ama her çocuklar bizim gibi düşünmüyor. Ben elime alıp okurken dinliyor ama daha sonra okumak için ısrar etmiyor bir daha okuyalım deyince başka bir kitap söylüyor.
24.04.2019

3.5 yaşındaki oğlum bu kitabı çok beğendi. Her akşam bunu okumak istiyor. Mesaj da çok net verilmiş bence. Oğlum kitabı isterken devi oku diyor :)