Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

yeliz erdem Tarafından Yapılan Yorumlar

05.01.2024

''...... Dış görünüşe değer verme bahsi ortadan kalktı artık. Gönül çok önceleri sana koştu canım seninle gitti.....'' leyla ile mecnun hikayesinin mükemmel bir yorumlanışı
05.01.2024

birinci kitabını liseden rehberlik hocamın hediyesiydi. hüzünlü ve darmadağın olmuş bir hikayem vardı tanıştığımda. birinci kitabını önerdiğim bir arkadaşım ikinci kitabının da yayınlandığını söylediğinde tereddüt etmeden hem kendime hem de kardeşim için aldım. ve ilk kitabı gibi etkiledi beni. bu kitabı okumanın ne yaşı ne de zamanı var onu anlamış oldum. herkesin kitaplığında olması gereken bir seri :)
05.01.2024

liseden rehberlik hocamın hediyesiydi. hayatımın dönüm noktası olan bir kitaptır. elimden geldiğince çevremdekilerin okuması için tavsiyede bulunduğum ve hediye aldığım bir kitap.
05.01.2024

Paulo Coelho tüm kitaplarını tereddüt etmeden alsam da bende derin izler bırakan bir kitaptır Simyacı. her yolculuk bir hazırlık ister ve emek ister. hayatı sessize alıp başlamalı yolculuk. okunanın ötesinde ruhunuza yapılan bir yolculuk.
05.01.2024

arkadaş önerisi ile aldığım bir kitap. ilk başlarda okurken zorlansam da sonrasında nasıl bittiğinin farkına varmadığım bir kitap. tadı damağımda kalan lezzetli bir yemek gibi. ne kadar yaş alsak da çocuklar gibi bakmalıyız hayata, onların penceresinden...