Toplam yorum: 3.099.265
Bu ayki yorum: 3.800

E-Dergi

Gizemlk Tarafından Yapılan Yorumlar

07.01.2023

Kitap hızlıca bitirilebilecek basit düzey bir kitap, toplu halde elinizin altında olabilir. Beklentimizi pek karşılamadı, internette araştırıp birçok oyuna ulaşabilirsiniz.
11.07.2021

Bu iki ciltlik seri kitabını mutlaka alın, asla pişman olmayacaksınız. Anlaşılır, sürükleyici ve sıcak bir kitap. Önce kendinize sonra çevrenize hediye edebilirsiniz. Karekodlu olarak okuduğum ilk kitaptı, fotoğraflar kitabın içinde olsa kitaptan ayrılmadan daha kolay okunur diye düşündüm. Yine de fotoğraf destekli olması çok güzel bir fikir, akılda canlanıyor.

Kitap okuma alışkanlığımı kaybettiğim bir dönemde ikisini de okudum. Alışkanlığımı tekrar kazanmama yardımcı oldu.

Emeği geçen herkese teşekkürler, hepsinden Allah razı olsun.
14.05.2021

Yanlışlıkla seyahat boyunu almışım, evde kullanılacağı için iade edip normal boyutta olanından aldım. Okuma yazması olan her yaştan kesime hitap ediyor, güzel ve eğlenceli.
14.05.2021

Kitap kapağı kitabı anlatıyor gerçekten çok güzel. Dünya klasiklerinin okuması genelde orta veya zor olur. Bu kitap akıp gitti.
14.05.2021

Kadın-erkek ilişkileri, bakış açıları, davranış farklılıkları ve sebepleri gibi konulara merakınız varsa kitap ilginizi çekecektir. Mizahi bir üslupla ve öğretici bilgilerle sade ve net bir anlatım. Bu bakımdan yazar zoru başarmış diyebiliriz.