Toplam yorum: 2393470
Bu ayki yorum: 22076

E-Dergi

yorumluyorum: tarafından yapılan yorumlar

07.03.2020

Videolarla uyumlu, not tutmanıza gerek kalmıyor. Ramazan Hoca'ya evvela öncülük ettiği bu ücretsiz interaktif eğitim platformu, ardından alanına hâkim ders anlatımı ve kıymetli, kaliteli kitapları için sonsuz teşekkürler. Dualarımız kendisiyle...
07.03.2020

İçinde konularına göre ayrılmış toplam 80 test var. Sorular da baskı da oldukça kaliteli. Ben memnun kaldım, vatandaşlık ve coğrafya derslerini de sipariş edeceğim.
31.05.2016

"Yedi Güzel Adam" dizisi Türkiye'de belki iyi belki kötü sayılabilecek bir dönüm noktasıydı. Şöyle ki: Büyük bir edebiyat ilgisi uyandı fakat sonraları bu özentiliğe kaydı. Üzücü: Bilinçsiz okurlar ortaya çıktı. Yani Zarifoğlu'nun alıntı dizelerini görüyoruz sosyal medyada, insanlar anladığı kadarını paylaşıyor ve bu bir-iki şiir, üç-beş dize. Oysa Zarifoğlu gizemin doruk noktası, onu ancak edebiyatçılar ve iyi edebiyat okurları anlayabilir düşüncesindeyim. Divan edebiyatına saray edebiyatı da denirdi çünkü onu herkes anlayamazdı, Zarifoğlu ve okurları ilişkisini buna benzetiyorum. Rahmetle...
31.05.2016

Ahmet Erhan: Acının son şairi, doğum nedeni bilinmiyor, doğum yeri: Mersin ve Ahmet Erhan deyince somut bir şey gelecekse akla: portakal ağaçları... Ben Ahmet Erhan'ın şu dizesinde durdum: "Ve belleğim ıslak bezlerle silinmeye muhtaç..." yaşamanın her gün neden daha da ağır geldiğini hissediyor insan bu dizede. Fikir noktasında uyuşmam ama şiirleri benim için çok ayrı. Şairlerin ilk şiirleri daha güzeldir (genel), Ahmet Erhan'da da görüyoruz bunu. Dünyada acı bir iz onun şiirleri.
31.05.2016

DEM Yayınlarının okudğum ilk kitabıydı. Hadis ilmine girişte temel tüm bilgileri kısa-net bulabilirsiniz. Bu kitabı çok beğendim, inşaAllah DEM Yayınları Giriş Kitaplığının tümünü okumak isterim.