Toplam yorum: 3.099.708
Bu ayki yorum: 4.244

E-Dergi

aysemertkndmr Tarafından Yapılan Yorumlar

30.07.2018

Bir yaşam koçu olarak hayatımda olumlamalara, enerjiye, meditasyona oldukça yer veren biriyim. Bu kitapki beklendim hastalıklara karşı yorumlarını öğrenebilmekti yazarın. Fazlaca buna yer vermese de olumlamalar ile tüm kötülüklerden uzak kalacağımızı tabi ki hastalıkları da defedeceğimizi anlatıyor. Kendimi daha çok sevmemei hatırlattı bana
30.07.2018

Yaşam koçu olma yolunda ilerlerken spritüel yazarlardan bir çok kitap edinmeye karar verdim. Ve bu kitap benim bakış açımı oldukça değiştirdi. Söylendiği gibi tüm duyguları barındırdığımıza inansamda herkesi tam ve bütün olarak kabul etmek biraz zaman alabilir hatta bu çok zor olabilir. Ama şu ki karşınızdakini yargılarken veya eleştirirken önce bi kendimize bakalım bu hangi biziz? işte bu çok şey değiştiriyor. Mutlu olmak için sebepleriniz artsın derseniz şans verin.
31.10.2017

Sağlıkla otoimmün hastalığını yenmiş biri olarak ve bu konuda blog/instagram sayfası açmış biride olmam fazla araştırma ve bilgi gerektirdi. Maalesef bu kitap benim için çok temel bilgiler içeriyordu. Sadece hamilelikten önce neler yapılabilir sorusunu bulmak stedim ancak aynı cevaplar. İnsulin yok, doğal beslenme var, d vitaminni... gibi bunları zaten aşmış biri olarak bana katkı sağlamadı.
26.12.2016

Biraz kafa dağıtayım, dinleneyim derseniz, akıp giden kitaplardır Saraj Jio Kitapları
26.12.2016

Her kitaplıkta bulunması gereken kitaplardan...