Toplam yorum: 3.092.427
Bu ayki yorum: 3.028

E-Dergi

astala vista Tarafından Yapılan Yorumlar

04.11.2019

Yazarın birçok kaynaktan yararlanması ve bunları bir potada eritip, kendi görüşleriyle harmanlayarak aktarması
çok güzel.Türk kozmolojisine ait farklı konularda i-ching ile ilgili mesela, yazarın araştırmasını çok okumak isterdim.Kitabı Emel Esin gibi değerli bir bilim kadınımıza ithaf etmesi de çok güzel.Diğer kitaplarına da kesinlikle göz atacağım.
04.11.2019

azar farklı konular hakkında bilgisini yazmış ama bildikleri hakkında bilgi vermemiş.Çok farklı konular hakkında bilgi sahibi ama paylaşım yok.
Mesela kapı numaranıza dikkat edin demiş ki ben her zaman oturduğum evlerdeki kapı numaralarına dikkat ederim;
buna açıklık getirmemiş.4 numaralı dairede oturmanın verdiği mesaj nedir?
Cüzdanınıza koyduğunuz şeyler önemlidir demiş, fakat koyduğumuz şeylerin etkisi nedir anlatmamış.
Cevabınu almak için seansa gidilmesi gerekli gibi duruyor.
Öte yandan bu konularla ilgili hiçbir bilgisi olmayan için vizyon açıcı bir kitap.
04.06.2018

Muhteşem bir kitap.Şimdi yazılan kitaplara bakıyorum da ordan burdan derleme toplama özet çıkarmışlar, kendi araştırmış oldukları birşey yok.Balıkçı'nın kültür ve bilgisinden çok uzaklar.İnce kitap olduğuna bakmayın.Her cümlesi derin bilgi içeriyor.Arkeolojiyi daha çok sevecek, gerçek Anadolu tarihini öğreneceksiniz.Balıkçı 9 dil biliyor ve bunun yoruma da etkisi büyük.Kesinlikle tarih severlerin başucu kitabı olmalı.
12.07.2010

Bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim.Herşey nedenleriyle çok güzel ve anlaşılır bir dille anlatılmış.Denilenlerin hepsine uymasanız bile kulağınıza küpe olması bile bazı konularda sizi daha dikkatli davranmaya yönlendirecektir.
12.07.2010

Belki daha evvel gitmiş olduğum kişisel gelişim seminerlerinden olacak, kitapta anlatılanları çok farklı bulmadım.Bu tür konulara yeni başlayanlar için ideal.