Toplam yorum: 3.088.192
Bu ayki yorum: 7.881

E-Dergi

2Okur1Yazar Tarafından Yapılan Yorumlar

17.12.2020

Kızım atları çok sevdiği için aldım ama sahibinin ata vurması ve kötü davranması okurken beni bile üzdü. İçeriğinin böyle olduğunu bilseydim almazdım.
17.12.2020

Penguen olduğunu bilmediği için arkadaşları gibi uçmaya çalışan bir penguenin hikayesi. Bakalım penguenimiz uçabilecek mi :)
17.12.2020

Fiyatına göre çok iyi. İçinde hem öykü hem çok fazla çıkartma var. Etkinlikli olması da cabası.
17.12.2020

Her yerde satışı bulunmayan edebiyat dünyamızın önemli eserlerinden. Bir tarih öğretmenine hediye olarak aldım, çok beğendi.
17.12.2020

Matthew ve Marilla, Green Gables'ta yaşayan 2 bekar kardeştir. Artık yaşlandıklarını düşündüklerinden kendilerine yardımcı olması için kasabadaki bir dostlarından kendilerine yetimhaneden bir erkek çocuğu getirmelerini rica ederler. Fakat bir yanlış anlaşılma olur ve haberci kişi çocukları karıştırır ve Marilla ve Matthew için bir erkek çocuğu değil AnnE gelmiş olur. Marilla bunu düzelttirmek için gittiğinde kasabanın kötü kalpli kadınlarından biri AnnE'e talip olur ve bu sevimli, çok konuşkan, hayal dolu çocuğu o kadına vermeye yüreği dayanmaz. AnnE artık kırmızı saçları, bembeyaz ve çil dolu yüzüyle muhteşem bulduğu Green Gables'ta yaşayacaktır. AnnE babasının ölümünden sonraki bütün kötü dönemleri bu 'hayal alanı çok fazla olan' cennet gibi yerde atlatacak ve kalbindeki tüm sevgiyi, aklındaki tüm hayali etrafındakilere de bulaştıracak ve kısa zamanda herkesin göz bebeği olacaktır.. Kalbinizden sevgi seli geçirtecek çok samimi bir kitap olmuş.