Toplam yorum: 1958262
Bu ayki yorum: 21961

E-Dergi

#Pınar tarafından yapılan yorumlar

20.11.2014

Sudokuyu seviyorsanız tavsiye ederim. Hepsinde olduğu gibi kolaydan zora doğru ilerliyor. Boyutunun küçük olması da her an yanınızda taşıyabilmeniz için çok pratik. :)
20.11.2014

İlk başta olaydan önce kahramanın psikolojisini ve hesaplaşmalarını dile getirdiği için biraz sıkıcı gelmişti. Ama ilerledikçe ve anlatmak istediğini kavramaya başladıkça hoşuma gitti. Kahramanın psikolojisi baya iyi aktarılmış, kendinizi onun yerine koyup içinde bulunduğu durumu çok iyi anlayabiliyorsunuz. Dostoyevskinin okunması gereken eserlerinden biri.
13.11.2014

''Fedailerin Kalesi Alamut'' kitabının verdiği hazza ulaştırmasa da, bu konuya ilgi duyanların ve merak edenlerin okuması gereken sürükleyici bir kitap.
13.11.2014

Hayatımda okuduğum ilk tarihle harmanlanmış roman ve bu tarzı sevmem için en büyük etken. Lisede okuduğum için başta kalınlığı gözümü korkutmuştu, ancak içindeki olaylara dalınca nasıl bitiverdiğini anlayamadım bile. Fedailer, cennet bahçesi, keskin bir zeka ürünü olup herkesin gözünü korkutan plan. Kesinlikle okunmalı.
11.11.2014

Dostoyevskiyle yeni tanıştım ve de bu zamana kadar neden beklemişim diye üzüldüm. Olayın kurgusu ve baş kahramanın psikolojik tahlili çok iyi yapılmış, İnsanı bir an olsun sıkmayan, kalın olmasına rağmen elinizden düşürmeden hemen bitireceğiniz harika klasiklerden biri.