Toplam yorum: 1923519
Bu ayki yorum: 17309

E-Dergi

bilgisatan tarafından yapılan yorumlar

25.03.2011

Kitapta oldukça fazla var olan tekrarlar okuyucuyu çok sıkıyor. Kendinden uzaklaştırıyor. Varmak istenen hedeften uzaklaştırıyor. Onun dışında kitap big bang üzerine kurulu fakat tam anlamıyla isteneni bana göre veremiyor. Bir şeyler eksik kalıyor. Kitap ismindeki bütünlüğü bana göre tam sağlayamamış. Yine de konuyla ilgilenenler için başlangıç kitabı olarak okunabilir.
04.01.2011

Kitapta iki dönemdeki olaylar başarılı bir şekilde birbiriyle kaynaştırılmış. Hiçbir sıkılma, takılma, atlama olmuyor. Akıcılığı çok güzel bir şekilde sağlanmış. Yazara çok tşkler. Çok iyi bir kitap. Okumanızı öneriyorum.
29.09.2010

İlk 2 kitabı beğenerek ve ilgiyle okuduktan sonra son kitapta beklentilerimi bulduğumu söyleyemem. Kitapta Capitol başkanı yerine diğer mıntıka başkanı Coin'in öldürülmesi dışında şaşırtan bir yeri yok. Kişiler ve sonları çok havada kalmış. Zaman geçişleri çok basit düzeye indirgenmiş. Baş karakter çok zavallı bir durum ve sonla bırakılmış. 3. kitap yerine oturmamış bence. İyi okumalar.
16.09.2010

Evet mükemmel bir kitap değil. Farklı tarz bir kitap okumak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Boş vakitlerinizde okuyabileceğiniz, sürükleyici bir tarzı var.
16.09.2010

Kitaplığınızda mutlaka olması gereken kitaplardan biri de Ermiş, sörfçü ve patron. Mutlaka okumalı, okutturmalısınız. Çok özel cümleleri bulacak, not edip, hayatınıza uygulayacaksınız. Eskisi siz olmayacaksınız.