Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

Sea Bemol Tarafından Yapılan Yorumlar

27.11.2023

Her limitim yettiğinde ihtiyacı olan çocuklara vermek için alıyorum. Teşekkürler kitapyurdu.
20.02.2023

Çok kitap okuyan birisi olarak bazen konusuna bile bakmadan kitabın beni etkileyeceğini hissediyorum. Gerçekten de öyle oldu. Düğün gününüzde damat ortadan kaybolursa ne yaparsınız? Gemma sanılanın aksine terk edildiğini düşünmez. Finn'in başına bir şey geldiğini düşünür ama buna kimseyi inandıramaz. En yakın arkadaşı ve babası da dahil herkes onun terk edildiğini düşündüğü için ona acırlar. Tüm deliller de terk edildiğine işaret ediyorken Finn'i nasıl bulacaktır? Polise gidip nişanlısının kayıp olduğunu bildirince yine kimse ona inanmaz. Israrla diretince polis şefi ona kayıp kaydı açabilmesi için bir haftanın geçmesi gerektiğini söyler. Bir gün geçmiştir zaten. Geriye "altı gün" kalmıştır ama Gemma hiç bekleyecek durumda değildir. Araştırmalarına kendi başlar ve buldukları onu herkesin haklı olabileceği ihtimaline doğru sürükler. Acaba Gemma, Finn'i bulabilecek midir? O da kitapta. Duygusal bir kitap arıyorsanız tam sizlik.
06.10.2022

Masum iyi kalpli bir kızın yavaş yavaş nasıl kötüleşip katil olduğunu anlatıyor kitap. Ve artık hiçbir vicdan azabı duymamaya başlıyor. Güzel, kolay okunan bir kitaptı. Öyle aman aman beklentiye girmeden okunabilir.
30.09.2022

Okurken çoğumuz evet doğru, tam da böyle deyip duruyoruz ama kendi hayatımıza uygulamakta zorlanıyoruz. Bazı şeyleri bilirsin ama yine de hayatına geçiremezsin.
30.09.2022

Geçmiş o kadar canlıydı ki, geçmiş olduğuna inanmak zordu.

Yazarın kalemi gerçekten çok etkileyici. Bir an bile sıkılmadan, kitaptan kopmadan sonuna heyecan ve merakla ulaşıyorsunuz. Psikolojik gerilim sevenlere tavsiye ederim.