Toplam yorum: 2325673
Bu ayki yorum: 134

E-Dergi

okumak hayatmış tarafından yapılan yorumlar

18.05.2020

İnsan bazen bir konuyu direk anlatamaz ve örnek vererek anlatır. Yazar da aynen böyle yapmış. Canlılar ellerine geçen fırsatları önce biz diye değerlendirmeye başlarken daha sonra ben olmaya başlıyor. Diğerlerini gözü görmüyor fırsatları paylaşırken ancak sırtına yük yüklemek gerektiğinde diğerleri devreye giriyor. Ve ne kadar kör olduğumuzu da vurmuş yüzümüze. Allah ın verdiği aklı kullanın diye. Başımıza bir olay geldiğinde doğru ya doğru yanlışa yanlış diyebilmek bizi başkalarından ayıran en önemli özellik. Yoksa her son gibi sessiz kalmış, hakkını savunmamış kişiler gibi yok olup gitmeye mahkum bir hayat. Severek okudum diğer kitaplarını da okuyacağım.
27.04.2020

Ağladımmm. Kitap bitti diye ağladım. Çocuk yaşta olmama rağmen o yaşlara inndim ve hayranlıkla okudum. Keşke dedim o dönemde olabilsem ve sağlam arkadaşlıklar için emek harcasam. Zaman geçti ama hala içimde ukte olarak kalacak. 4. günün son kitabı. 4 günde 4 kitap bitirebilmek benim için mümkün değildi. Ama kitaplarımı zevkime yakın seçince oluyormuş. Teşekkürler Beyza Akkoç.
27.04.2020

İnsan bir yandan okumak isteyip bir yandan bitecek diye üzülür mü? Hah işte bu kitabın serisi o kitaplardan. Bir gece de yine bitti.
27.04.2020

Okumadım adete o anları yaşadım ve iyi ki senin tanıştım karantina. Bir gece de bitti:)
27.04.2020

Yazarın yaşı, tecrubesi açısından olumsuz yorumlar ile kitabı aldım yine de. Ve iyi ki almışım. Beni içine alıp götüren ve bir gece de biten bir kitap oldu. Onur ve Zeynep hiç bitmeyin istedim hep. Seriyi her gün bir kitapla bitirdim ve şuan üzgünüm yalnız kalmış hissediyorum.