Toplam yorum: 3.099.364
Bu ayki yorum: 3.900

E-Dergi

sewen7 Tarafından Yapılan Yorumlar

16.05.2024

Her sene kızıma ve yeğenime çalışma masalarında kullanması için aldığım takvimdir. üzerinde sevimli kedi resimleri mevcuttur.
16.05.2024

Her sene düzenli olarak aldığım ve kullandığım masa takvimidir. üzerinde ki minyatürleri masa başında bakarken insan zaman da yolculuk yapıyor hissi uyandırmaktadır.
16.05.2024

Her sene düzenli olarak aldığım ve kullandığım masa takvimidir, kendime ve sevdiklerime hediye etmek için aldım. üzerinde dünya ülkerin de yer alan kütüphane resimleri mevcuttur.
16.05.2024

Adap ve Faziletleriyle Dualar kitabı sert kalın ciltli ve toplam 240 sayfa 2. hamurdur. kitabın içeriği 4 kısıma ayrılmış olup 1. kısımda duanın fazileti, adabı, faziletleri vakitleri ve makbul olanacak kişiler; 2. kısımda İbadetlere ait dualar (Abdest ve namaz duaları, namaz çeşitleri ve okunacak dualar, ve diğer ibadetlerde okunacak dualar) 3. kısım da Tavsiye edilen dualar bölümü olarak günlük hayata dair yapılması ve yapılırken okunması gereken duaları başlıklar halinde vererek Arapça ve Türkçe okunuşları ile birlikte verilmektedir. Aynı kısımda (3. kısımda ) birlikte toplu olarak okunacak dualar, istiğfar-i şerifler, salavat-ı şerifler ve bazı iltica (Hareket usulleri) olarak bilgi verilmektedir. son olarak 4. kısımda Kuran-ı Kerimde geçen ve bazı sürelerin faziletleri ve esrarları hakkında bilgiler verilmektedir. Kitap içerisinde geçen dua ve bilgiler sayfa altında gösterilen dipnotlar ile ilişkilendirmekte ve kitap sonunda kaynakçaya yer verilmektedir.
21.04.2024

kızım için almıştım, içerisindeki etkinlikler kitap serisinin diğer kitaplarında olduğu gibi son derece faydalı ve güzel idi. kızım severek yaptı.