Toplam yorum: 2320368
Bu ayki yorum: 106

E-Dergi

chozkan tarafından yapılan yorumlar

18.04.2020

Kızıma okumak için aldım, geceleri uyumadan önce okudum bölüm bölüm, farkettim ki küçük prenses çocuklar kadar yetişkinler içinde önemli bir calimsa.
18.04.2020

Kitap iki bölüm üzerinden değerlendirilebilir. İlk bölüm insan sağlığına zararlı olan endokrin bozucularin türleri, zararları ve hangi kullanım ürünlerinde karşımıza çıkacağı. İkinci bölüm ise çocuklarda erken ergenlik, ergenlik, erken ergenliğin nedenleri gibi her anne babanın bilmesi gereken önemli konular var. Arada tekrara.dusmesine rağmen yararlı bir çalışma olmuş, çünkü konu çok önemli, anne babalar için gerekli bir kitap.
18.04.2020

Şener şen in tiyatro yıllarından başlayıp günümüze kadar geçen süreçteki oyunculuk serüvenini anlatan kitap bizlere iyi bir Şener şen analizi sunuyor. Şener şen ve Türk sinemasını seviyorsanız ilgiyle okuyacağınız türden bir kitap.
03.04.2020

Olimpiyat oyunlarını yok olmanın eşiğinden alıp, dünyanın en popülerler spor organizasyonuna nasıl dönüştüğünün hikayesini anlatılıyor. Spor organizasyonlarini ve bu organizasyonların nasıl gerçekleştiğini merak edenler okuyabilir.
30.03.2020

Kitabın giriş bölümünde yazar kitap için kimlere faydalı olmayı amaçladığını yazmış.
*Spor pazarlamasinda çalışmak isteyenler
*Spor muhabirleri
*Spor mülkiyetine yönelik faaliyet göstermek isteyen şirket yöneticileri
*Spor yönetiminde çalışan ve kendini geliştirmek isteyen yöneticiler
Bunlarin disindaysaniz kitap size çok bir şey katmayacaktir. Barcelona da görev yaparken başından geçen anılara falan çok başvurmanız bir kaç yerde denk geldim sadece. Kitap bütünüyle istatistiksel içeriklerle mesleki eğitimi hedefliyor.