Toplam yorum: 3.085.615
Bu ayki yorum: 5.300

E-Dergi

grandorient Tarafından Yapılan Yorumlar

08.04.2016

Son dönem Türk Edebiyatı'nın en güçlü kalemlerinden biri olan Salim Nizam, bu romanında olağandışı bağlantılar ile toplumun içgüdülerini yokluyor. Zaman ve mekan bağlamında oldukça zengin bir roman okuyacaksınız. Kişiler ve mekan arasında da güçlü bağlantıların kurulduğu romanın farklı dünyasında eminim ki kaybolacaksınız. Daha önceki romanlarına göre farklı olduğunu düşündüğüm bu roman, yazarın en iyi romanı olacak kanaatindeyim. İyi okumalar dilerim.
10.02.2016

Gün doğmadan neler doğuyor? Edebiyat dünyasının yaşayan en büyük şairi belki de Sezai Karakoç'tur. 2.Yeni ile edebiyat dünyasına adım atıp şiire kendi uslübunu katarak kendine özgü anlam, fikir ve yaşam özelliklerini kabul ettiren bir şair. Allah ömrünü uzun, kalemini daim eyleye...
10.02.2016

Modernize edilmiş bir hikaye. Son senenin mutlaka okunması gereken romanlarından.
10.02.2016

Yazarın ilk romanı ve belki de en uzun olanıdır. İnanın sizi sıkmayacak, okudukça bitmemesini isteyeceksiniz. Kurgu olarak çok başarılı fakat sonraki romanlarına göre biraz ilk roman acemiliği görülmektedir.
10.02.2016

Batıya nasıl roman yazılır öğreten bir yazardır Orhan Pamuk. En azından 3 kitabını alıp okumak gerekir. Ben bu sıralamada Benim Adım Kırmızı romanını her zaman ilk sıraya koyarım.