Toplam yorum: 3.086.050
Bu ayki yorum: 5.737

E-Dergi

erenby Tarafından Yapılan Yorumlar

18.07.2018

Harika bir kitap. Yazar iş anlayış kalitesini kitaba da yansıtmış. Ciltli, renkli ve kuşe kağıda basılı olan bu eser sadece ticaretle alakalı değil, hayata dair birçok öğretiyi de içeriyor. Yazarın hatıralarından ayrı ayrı kitaplar olur. Hele hele dedesinin hikayesi detaylıca ayrı bir kitap olsaydı bugün bile en çok okunanlar arasına rahat girerdi diye düşünüyorum.
18.07.2018

Ne üzücü ki Coelho, Mevlana'nın "Define Arayan Adam" öyküsünü okuyucuya "Eski Ahit" ve "Yeni Ahit"'den apokrif bilgiler katarak tekrar sunmaya çalışmış. Ayrıca yazarın ana karakteri ile İslam dinine inanan halka yaptığı yakıştırma büyük bir saygısızlıktır.
23.06.2018

Vurguların da belirtilmiş olması ayrı bir değer katıyor.
14.05.2018

Dizinin devamı diye düşünmüştüm. Hikaye yeni bir senaryo ile baştan başlıyor. Hüznü bir kenara bu kadar güldüğüm bir kitap herhalde olmamıştır. Bunun da sebebi dizi sayesinde karakterlerin tepkilerini birebir hayal edebiliyorsunuz. Sonraki kitaplar diğer karakterlerin bakış açısı ile anlatılacağına dair mesaj da verilmiş sanki. Kitabı okurken yer yer aklıma Amak'ı Hayal eseri de geldi. Diziyi izlemeyenler ne tarz bir görüş bildirir onu bilemem ama diziyi izleyenlerin muhakkak beğeneceği bir kitap olduğunu düşünüyorum.
15.03.2017

Bilindik şeyler. Kitabı okumasanız da zaten tanıdığınız insanlarla bunu kendiniz tecrübe edebilirsiniz.