Toplam yorum: 1564766
Bu ayki yorum: 13781

E-Dergi

dreamsworkers tarafından yapılan yorumlar

10.09.2014

"Uzanıp kendi yanaklarımdan öpüyorum..." diyen büyük ustanın biz de yanaklarından öpüyoruz. Büyük ustanın şiirlerinin toplandığı bu kitabı hazırlayanların emeklerine sağlık.
10.09.2014

Bir başucu kitabı olmadığını özellikle belirtmek isterim. Ancak kitabın yazarı oldukça samimi duygularla yaşadıklarını ve hislerini anlatmış. Kesinlikle okunması gereken bir kitap değil ama yazar anlatım biçimi ile gelecek vaat ediyor.
10.09.2014

Evrenin var oluş sürecini açıklayan kozmoloji bilimine meraklıların seveceği güzel bir kitap olmuş. Belirli bir bilgi birikimi olmayanlar için bazı yerlerin anlaşılması zor olabilir. Ancak kitabın tamamı gayet anlaşılır bir biçimde yazılmış. Popüler bilim kitapları içinde kendisine güzel bir yer edineceğine eminim.
30.04.2014

Farkındalığı ve hayal gücünü arttırmaya yarayan kısa bir kitap olduğu kesin ancak altı çizilecek kadar da mükemmel cümleler yok. Kısa bir süre de olsa zihni dinlendirmek için okunmalı.
21.04.2014

Albert Camus'un betimlemelerine hayran kalmamak mümkün değil. Hikayesini o kadar güzel anlatıyor ki resmen kitabın içine çekiyor insanı. Bu kitabında hayata kayıtsız kalarak topluma hatta kendisine bile yabancılaşan modern dünya insanının iç çekişlerini duyuyoruz. Yazarın toplumun kendinden olmayana bakışını çok açık bir şekilde gözler önüne serdiği bu eserini mutlaka okumalısınız.