Toplam yorum: 3.097.972
Bu ayki yorum: 2.502

E-Dergi

cebin Tarafından Yapılan Yorumlar

18.05.2015

Kitabi begendim. Konuya hakim ve kisa, oz bilgilendiriyor. Kitabin okuyucusuna Sedat Senermen'in Dinler ve Dunya Egemenligi kitabini da okumalarini tavsiye ederim.
10.04.2015

Ozetleyecek olursak yazarin anlattigi eşitsizlik, geçmişte biriktirilmiş servetin, üretimden ve ücretlerden çok daha süratli büyüdüğünü göstermektedir. Bu eşitsizlik temel bir mantıksal çelişkiyi ifade eder. Girişimci kaçınılmaz olarak rantiyeye dönüşme ve emeğinden başka hiçbir şeye sahip olmayanlar üzerinde giderek artan bir hâkimiyet kurma eğilimi içine girer. Sermaye bir kez oluştuktan sonra, üretim artışından daha hızlı bir şekilde kendini yeniden üretir, geçmiş geleceği yutar.
08.04.2015

Turkiye de politika, ordu, guvenlik, basin vb. tum kurumlarda yukselmek isteyenler Amerika nin yolunu tutmus, destek istemis ve istemeye devam etmektedir. Icimizdeki Amerika 1947 den bu yana kabuklasmis, ordumuza ihtilal yaptirmis, hukumetler yikmis, hukumetler kurmustur. Amerika icin ideal Turkiye, kendi cikarlari soz konusu oldugunda itaat eden, bati degerlerini benimsemis ve Amerika ya bagimli zayif bir Turkiye dir. Sait Yilmaz,bu konuda bulabileceginiz derli toplu bir kitap yazmis, Allah uzun omur versin.
06.04.2015

Basta M.K.Ataturk olmak uzere sehitlerimizi, gazilerimizi, aydinlarimizi birkez daha bu kitapta saygi ile andim. Medeni dunyaya tekrar haykiralim, tek ve basit birsey istiyoruz; vatanimizda hur ve bagimsiz yasamak.
04.04.2015

Hz. Musa Tabri ile konustugunda Ona ismini sorar; cunku bir isim insanin kavrayabilecegi ve tapabilecegi bir seydir. Bugun tanritanimazlik diye bir kavram kabul edilemez. Bir insan bir dusunceye, bir lidere hatta paraya tapabilir. Tanri zaten pekcoklari tarafindan putlastirilmistir. Kitabi okuyun ve nevrozlarinizin farkina varin.