Toplam yorum: 2318154
Bu ayki yorum: 75

E-Dergi

ada_cey tarafından yapılan yorumlar

30.08.2007

Aziz Nesin Ölmüş Eşek'te bir çok insanımızın bilipte söylemekten korktuğu gerçekleri sıralıyor. Okuyanlar Gülüyor Ağlanacak halimize. tavsiyem sakın okumayın
30.08.2007

Aziz Nesin'in Namus Gazı kitabı topnumun tamamına hitap ediyor desem sanırım abartmış olmam. Düşünmek isteyenler, ağlamak isteyenler ve de gülmek isteyenler bu eser sizi bekliyor.
30.08.2007

Nah Kalkınırız Gözünüz Aydın Efendim Üstat ne de güzel söylemiş nah Kalkınırız satarak kalkınmaya çalışan tüccar sonunda batar. sakın okumayın efendim sonra aydınlanırsınız.
30.08.2007

Zübük Aziz Nesinin okumaya doyamacağınız bir eseri. kitaba ilk yorum 2001'in onumcu ayında yapılmış geçen altı yılda toplam 21 yorum almış olması çok düşündürücü. bu kitabı okuma fırsatı bulamamış olanların binlercesi filmini izlemiştir ama duyarsız sanatçısına sahip çıkmaktan korkan toplum olduğumuzdan malesef tablo çok üzücü sakın okumayın ve aziz nesinin dediği o çoğunlukla hareket etmeye devam edin.
30.08.2007

Aziz Nesin şehirlere göçün yoğunlaşmasıyla başlayan gece kondulaşma ve kenar mahalle kültürünü kendi düşüncelerini de katarak anlatıyor herkesin tam bizim mahalleye benziyor diyebileceği bir çok dedidodu okuya bilirsiniz. tavsiyem dedi kodu yapmaktan zaman bulursanız Aziz Nesinin dedi kodularını okuyun. saygılarımla.