Toplam yorum: 1991954
Bu ayki yorum: 23122

E-Dergi

Ekrem Kaya tarafından yapılan yorumlar

05.01.2019

Montaigne'nin kendisini anlattığı eserdir.Orijinal denemeler çok uzundur biliyorsunuz, iş bankası bizim için belirli denemeleri toplamış, teşekkürlerimi sunuyorum.
05.01.2019

Önce çalışmanın önemini, sonra çalışan kişinin laflarının doğruluğunu öğrenirsiniz kitaptan. Atatürk'ün onca işinin arasında bunca güzel kitap okuması gerçekten çok ilginç, çok büyük adamdı
05.01.2019

Her zaman diyorum yine asıl konum bu. Dostoyevski üzerine bu sitede bir şey bilmeyen kalmadı zaten. şunu söylemeden geçemeyeceğim. Çok pahalı. Dostoyevski'nin bütün eserleri bende var, hepsi de iletişim yayınlarından paradan kaçan bir insan değilim ama gerçekten çok pahalı, yaklaşık 10-15tl daha aşağı fiyatlarda satılması lazım. İnsanlar pahalı olduğundan dolayı ucuz eserlere yöneliyor, yani metinlerin çoğu kesilmiş ve çevirileri çok kötü olan eserlere. Bu olayın düzeltilmesi lazım
05.01.2019

Tolstoy'un kroyçer sonatla beraber en kısa eserlerinden. Müthiş bir eser, çok severim.Yahu kısacık bir eser bu kadar güzel olur mu? Oblomovdan sonra Rus edebiyatında okuduğum en eğlenceli eserlerden biridir. Yok canım ölüm üzerine düşünmek tabi eğlenceli değil de, o hayatın ince çizgisi yok mu hani insanın hayatının ipe bağlı olduğu ve her an ölebileceğimiz gerçeği; işte orası çok eğlenceli.
05.01.2019

abi hep okumak istiyorum ama çok çabuk sıkılıyorum ya gibi saçma sapan bahaneler uyduran arkadaşınızın eline güvenle verebilirsiniz efenim. emin olun o bile hiç sıkılmadan okuyacaktır.