Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

brotherhod Tarafından Yapılan Yorumlar

10.05.2024

Benim yazardaki favori kitabım Geçmişin Kırıklaarı. henüz hiçbir kitabı o seviyeye gelemedi. bu kitabı ise malesef diğerlerinden geride kalmıştı. yazar çok fazla başlığı dram şeklinde işlemeye çalışmıştı ama bence derinlemesine işlenemeden konular karıştı. o duygu bana tam geçmedi. yine de ojunabilir ama beklentinizi yüksek tutmayın.
10.05.2024

Yazarın Çarpık Aşk serisini de okumuştum ama bu seri de kesinlikle kendisini geliştirmişti yazar. hiç sıkılmadım ve inanılmaz keyif alarak okudum. çiftimiz alev ateşti zaten. bana öfke, sevinç, mutluluk, hüzün, endişe. her türlü duyguyu yaşattılar.
10.05.2024

Yazarın dili nedeniyle çekinenler olabilir ama ben kesinlikle kitabı öneririm. başlarda dile alışmak benzetmeleri anlamak bir tık zor olsa da sonrasında konu çok güzel ilerliyor. Çiftin enerjisi ve elektriği, Gurur’un ekibinin enerjisi, konunun ilerleyişi hepsi bir bütün olarak sizi sarıyor ve götürüyor. okurken hiç sıkılmadım. kesinlikle tavsiye ederim.
18.09.2023

Çok iyi iki arkadaş olan Sam ve P.’nin günğmüzde artık görüşmediklerini bilerek başlıyoruz kitaba. Hem geçmişi hem günümüzü okuyoruz. İki kısmı da okumak benim için oldukça keyifliydi. Hem geçmişteki yakınlıklarını hem de günümüzdeki olanları okurken kitabın düğüm noktasını oldukça merak ettim. Sadece o düğüm çözüldükten sonra ben biraz daha bölüm okumak isterdim. Son kısmın çok kısa kesildiğini düşünüyorum.
31.07.2023

Ben iki erkek karakterin oldupu kitaplara fazla alışkın değilim o yüzden kitap boyunca ana karakterin iki erkek arasında kalması değişikti. Yine de kurgu ve hikayeyi sevdim. Seri bence akıcı ve okunabilir fantastiklerden.