Toplam yorum: 3.092.427
Bu ayki yorum: 3.028

E-Dergi

Gurebaa Tarafından Yapılan Yorumlar

15.08.2022

2 günde biten kitabım bir solukta okunacak cinsten... ve gerçekten tahmin etmesi oldukça güç ben begendim tavsiye ederim.
15.07.2022

Duygu konusunda ilerliyorken aldığım bir kitap. 2.5 yaşındaki oğlum çok sevdi. yüz ifadelerini taklit ederek duyguları konuştuğumuz bir kitap. cırt cırtları kaliteli fakat çekerken karton kısımlar zarara uğruyor. cırt cırtlar biraz daha büyük olabilirdi yapıştırırken tam denk gelmiyor. fiyat açısından da pahalı geldi. değer mi bilemiyorum. seriyi almayı düşünüyordum vazgeçtim.
15.07.2022

uzay ve gök cisimlerini merak edenler için oldukça tatmin edici kartlar. ben begendim ve bilmediğim ne çok şey varmış diyerek merakla okudum. kartlar kaliteli, resimleri canlı ve parlak.
15.07.2022

Öfke duygusu ve başa çıkma yolları ile ilgili hikayeleştirilmiş güzel bir kitap. içeriğin resmleri de başarılı. yaklaşık 3-3.5 yaş için uygun diyebilirim. Oğlum 2.5 yaşında uzun uzun okumadan resimler hakkında konuşarak ilerledik. bu sayede daha fazla süre kitapla vakit geçirdik. eleştireceğim bir diğer nokta fiyat açısından pahalı gelmiş olması.
09.07.2022

Feridun oral ın kitaplarına bayılıyoruz. içerisinde ilkbahar yaz sonbahar kış şeklinde bölümleri var. her mevsime uygun meyveler, hayvanlar ve hikayeler. biz çok sevdik. kitabı baştan sona okumak yerine kapaktaki resimlerden bir meyve veya hayvan seçerek içerisinden bulup okuyoruz. tavsiye ederim