Toplam yorum: 3.085.531
Bu ayki yorum: 5.216

E-Dergi

elif ayaz Tarafından Yapılan Yorumlar

27.01.2023

batan cisimleri ve yüzen cisimleri basit bir dille anlatıldığı öğretici bir kitap..
27.01.2023

kitabın konusu cok guzel fakat yazıları cok cok uzun.. cocuguma okurken baya bi kısaltmam gerekti. yazar cok guzel yazmıs ama cocukların bu kadar cok detayı takip etmeleri zor gibi geliyor bana...(meslea müdürün oturdugu koltugun tüm özellikleriyle birlikte oturmasını anlatıyor bir cümlede, sadece koltuguna oturup yaptıgı iş söylenebilirdi, mutlaka bu detayların da acıklaması vardır ama cocuklar cogu zaman kitaplardaki fazla detaylardan sıkılabiliyorlar)
27.01.2023

evinizde eğerki "vucudumuz"la alakalı konulara giriş yapacaksanız mutlaka ve mutlaka olması geeken bir kitap... geceleri uyku öncesi birer bölüm birer bölüm okuduk ve sonunda insan olacağı sayfayı iple çektik... bu kadar cok merak etmesi ve sevmesi beni de mutlu etti.. kesinlikle tavsiyemdir.
27.01.2023

cok guzel bir kitap ama uyku öncesi okuma için cocukları biraz sıkabilir.. daha cok gunduz okumalarında merak ettiğimiz konularla alakalı soruların yanıtları , cocukların anlayacagı dilde anlatılmıs.
27.01.2023

aynı vucudumuz kitabı gibi bu kitap da giriş için cok guzel bir kitap.. 5 yasından itibaren rahatlıkla okunabilir.. çocuğumun çok ilgisini cekti..