Toplam yorum: 3.099.364
Bu ayki yorum: 3.900

E-Dergi

GÖKTUĞ Tarafından Yapılan Yorumlar

03.02.2018

Kitabı okudum, yazarın emeğine sağlık. Konu ile ilgili daha önceden ilgilenen biri için güzel bir alternatif kaynak.
28.12.2017

Matruşka gibi oyun içinde oyunu anlatan, aldatılmayı, ihanetin bedelini gösteriyor. Tabii ki Arap coğrafyasını, ayaklanmayı nasıl tertiplediklerini, kimleri taşeron gibi kullandıklarını, kullanılanların nasıl satıldığını, bahsi geçen coğrafyadaki bugünkü yönetimlerin geçmişlerini öğrenmiş olarak okumanız daha anlamlı olacaktır.
28.12.2017

Bence kendini karakter olarak güçlü ya da güçsüz, baskın ya da zayıf gören herkesin okuması gereken bir kitap. Garantisini verebileceğim tek şey öz eleştiriye açık ve tarafsız bir ruh hali ile okursanız kesinlikle kendinize değer katacaksınız.
24.07.2017

Davalıya, davacı karşısında ''haklısın ama bunu ifade edemem'' diyen Küresel güçlerin, kendinden zayıf devletler ile nasıl tavşan ve tazı oyunu oynadığını iyi ifade eden bir kitap. Kesinlikle okunmalı. bu yorumu okuyan kitap severlerin aklına şu soru mutlaka gelecektir ''kitap Rusya - Transkafkasya eksenli ise küresel güçlerin alakası ne ?''. Minsk Grubunda, BM Güvenlik Konseyinde ve Avruba Birliği Parlementerler Asamblesinde kimler üye ve neden Azerbaycan'ı haklı bulurken neden Ermenistan kayırılıyor?
04.05.2017

''Aydınlarımızın'' ,İnanç Özgürlüğü kapsamında gördüğü, aymazlıkla destekledikleri ve/ya sempati ile baktıkları faaliyetlerle ülkemiz üzerinde tasarruf sahibi olduklarına inanan nifak merkezlerinin nereleri hedeflediklerini anlamanın kitaplaştırılmış hali. Dağılmamak için biraz dikkatle okunmalı.