Toplam yorum: 3.099.916
Bu ayki yorum: 4.452

E-Dergi

yağmurda yürüyen Tarafından Yapılan Yorumlar

16.03.2024

Ben kitabı pek beğenmedim. Kitabın yazarı (yazdığı dönemde) çok genç, bu kadar genç bir arkadaşın böyle bir kitap yazması ve bunun satılması çok doğru değil bence. Sonuçta eğitimle alakalı bir kitap ve yeterli düzeyde konu hakimiyeti ve eğitim hakimiyeti olması gerekiyor. Ben burada kitabı yazandan çok yayınevinde buluyorum suçu, dikeyeksen bilişim kitapları alanında takip ettiğim bir yayıneviydi bundan sonra kitaplarını alırken daha dikkatli olacağım. Kitapta çok sayıda yazım hatası, anlatım bozuklukları var ve anlatılan konuda, konuyu yeni öğrenen kişilerin seviyesine inilmemiş, basitleştirilmiş, planlanmış bir anlatım yapılmamış. Çok karmaşık bir anlatımı vardı. Bu yaştaki bir anlatıcıdan daha iyisini beklemek de çok gerçekçi değil. İleride tecrübe kazandıkça çok daha iyi eserler verecektir mutlaka ama bu kitap olmamış.
16.05.2020

yazarı çok iyi hikaye de güzel ama çeviri çok kötü google translate çevirtmişler veya çeviri için ortaokul, lise düzeyinde ingilizce bilgisine sahip bir çevirmen kullanmışlar gibi
13.06.2019

bu alandaki türkçe kaynak eksikliğini gideren kitaplardan biri
yeni başlayan bu konuyla ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim
17.03.2018

teknolojik olarak üstün bir uzaylı ırk onun merhametli ve barış sever olduğunu mu gösterir veya tüfek, mikrop ve çeliği ile amerika kıtasına giden medeni beyaz adam koskoca bir kıtanın kaderini mi değiştirir okuyun ve sorgulayın.
17.03.2018

her çıkışın bir inişi var acaba bilim ve onun ürünlerinde de böyle mi olacak farklı bakış açısı ile sorgulama yapabilmemizi sağlayan güzel bir eser.