Toplam yorum: 3.075.924
Bu ayki yorum: 2.800

E-Dergi

fikrimincegulu Tarafından Yapılan Yorumlar

15.10.2023

Tiran dediği editöre sitemleri neden bu kadar ağır ya da editörü baz alıp okurlara ya da yazma mesleğinin zorluğuna mı dikkat çekmek istedi bilemedim. Belki ilk sayfada dediği gibi para kazanmak amacıyla yazılmış kağıt müsveddeleri okuduğumuz! :)
30.09.2023

bu kitap ,sıradan romanlar gibi oku kaldır rafa olmamalı. Ara ara göz atmak gerek, üzerimizdeki ataleti atmak, şükürsüzlüğümüzü görmek, dünya hayatına olan aşırı bağlılığın gereksizliğini hatırlamak adına. Ehli beyti hatırlamak, onu sevmek,çok sevmek, dualarımızda anmak gerek. Çünkü ehli beyti sevmek Resul'u (sav) sevmek O'nu sevmek Allah'ı sevmek. Ne kadar ibadet ve zikirle vakit geçirirsek o kadar günahtan dünyevi tuzaklardan nefsin tuzaklarından uzak kalarak gerçek yurdumuz olan ahiret hayatı için çekilen çilelerin imtihan olduğunu bilerek yaşamayı hatırlatıyor. Kadın erkek herkes okusun
29.09.2023

Hiçbir şair yoktur ki yaşadıklarının tesisinde bağımsız dizeler yazsın. Ne kadar farklı şeyler yazmak istese de buna ne kalemi izin verir, ne yüreği.. hayatını anlattığı kitaptan sonra bu kitabını okumuş olduktan sonra bu yorumu yapmam kaçınılmaz..
29.09.2023

diğer iki kitabına göre tesiri daha az