Toplam yorum: 1991365
Bu ayki yorum: 22533

E-Dergi

mukze tarafından yapılan yorumlar

01.09.2017

Mısır'daki büyü uygulamalarının geçmişi, çeşitli ayinler ve muskalar hakkında bilgi almak için ideal bir kitap. Ayrıca ölülerin diriltilmesi ve suyun büyüyle yarılması gibi çeşitli uygulamalara dair anlatımlar kitabın daha da ilginç olmasını sağlıyor
01.09.2017

Karşılaştırmalı mitoloji ışığında Yahudiliği ele alması açısından güzel ancak makale çevirisi olduğu için kitapta anlaşılmayan birçok yer var. Çevirmenler, dipnotlarla çeşitli açıklamalar yapsalardı kitap daha anlaşılır olurdu.
01.09.2017

Kitap mektupların orijinalliğinin tartışılması açısından gayet güzel. Ancak mektupların içeriğine biraz daha yer verilmesi ve mektuplarda kullanılan ifadelerin incelenmesi gibi yönlerden oldukça eksik kalıyor. Kitap bunları da içeriyor olsaydı Hz. Peygamber'in devlet başkanlarına gönderdiği mektuplarla ilgili bir şaheser olmaya aday olabilirdi.
01.09.2017

Seri katillerin yaşamlarını merak edenler için eşsiz bir kaynak. Kitap onların dünyalarına daha yakından bakma imkanı sunuyor ve bazı yerlerde "Yok artık" demekten kendinizi alamıyorsunuz.
01.09.2017

Alanında yazılmış en iyi kitaplardan birisi. Akıcı bir dili var, insanı sıkmıyor, formasyon dersi alan öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.