Toplam yorum: 1991365
Bu ayki yorum: 22533

E-Dergi

ömer eraslan tarafından yapılan yorumlar

06.10.2017

sinema meraklılarının, RTS öğrencilerinin ve sinemanın temellerini öğrenmeyi amaçlayan herkesin başlangıç metinlerinden birisi bu kitap. Konular yüzeysel olarak anlatılsa da yeni metinlere kapı aralanıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
15.06.2017

Enis Batur'un günlük notlarından oluşan bu eser bir yazı(n) adamının gününü, düşüncelerini, okumalarını, izlemeleri, analizlerini ve hayata bakışını içeriyor. Enis Batur sevdalılarına keyif verecek bu eseri bir çırpıda okuyacağınızdan eminim. Ayrıca basım kalitesi ve fiyatı da çok cazip, öneririm.
08.06.2017

Türkiye haritası ülkemizi ince ayrıntılarına yerşekillerine ve il ilçe sınırlarına kadar gösteriyor. Renklendirmesi çok başarılı ve baskısı oldukça kaliteli öneririm.
08.06.2017

Çok kaliteli hazırlanan bu harita ilgililerin odalarını süslemeye aday görünüyor. Üç parça halinde oldukça büyük ve ayrıntılı basılmış. Güzel ürün öneririm.
08.06.2017

İtalyan yönetmen, şair, yazar, gazeteci, ressam vd. Pier Paolo Pasolini'nin ilk çocukluk günlerinden katledilişine kadar olan süreci eserlerinden örneklerle aktaran yazarın bu kitabı bir sanatçı potresi gibi okunabilir. Sanatın bir çok dalına el atan ve başarı olan Pier Paolo Pasolini çağını aşan bir sanatçı.. Kitabı da Pier Paolo Pasolini'nin eserlerini de öneririm.