Toplam yorum: 2065220
Bu ayki yorum: 16452

E-Dergi

YEŞİM OĞRAŞ tarafından yapılan yorumlar

07.02.2019

BİR ZAMANLAR KENDİLERİ DE ÇOCUK OLAN ve TÜRK TARİHİMİZDE çok değerli izler bırakmış GERÇEK KAHRAMANLARIMIZIN örnek alınası başarıları,doğruluk,dürüstlük,liderlik,cesaret,azim,kahramanlık...vasıflarının en sade ve görsel hafızaya da hitap edecek şekilde anlatıldığı küçük,büyük her yaştan insanın sıkılmadan okuyabileceği,faydalanabileceği bir seri olmuş çok beğendim.
Başta kendi yeğenlerime çevremdeki çocuklara okuma bilen bilmeyen ayrımı yapmadan kendi adlarına not yazıp hediye ettim. Küçücük kalplere ve onların tertemiz hayal dünyalarına doğru ve güzel kitapları hediye ederek dokunup onların bu örnek kişilere dönüşmelerine vesile olabilirsek ne mutlu bize.
Bu arada kendi içinizdeki çocuğa da bu kitapları hediye edip onu mutlu etmeye ne dersiniz. :) Karar sizin :)

SUAT TURGUT VE SERHAT FİLİZ EMEKLERİNİZE SAĞLIK.
06.11.2017

Tek kelimeyle doğuran bir kitap;okudukça ve konu bağlantılı QR(Kare Kod)kodların içeriğini izledikçe kitap sayfaları çoğalıyor:) görsel,işitsel ve düşünsel olarak kendinizi bu kitabı okumaktan alıkoyamayacaksınız.Bu arada ben bu kitabı okumaya başladıktan kısa bir süre sonra da 2017'nin en inovatif iş kitabı ödülünü de aldı T-İNSAN. Türkiye’nin İlk Kadın Fütüristi Dünyanın En Etkili 100 Kadın Fütüristi Arasındaki Ufuk TARHAN Hanımefendiyi de bu vesile ile tebrik ediyorum.
T-İNSAN'I da MUTLAKA OKUMALISINIZ diyorum.
31.05.2017

Şems-i Tebrizi'nin Makalat'ının (Konuşmalar) detaylı incelenmesi sonucu ortaya çıkan Aşkın Kırk Kuralı,herkesin anlayabileceği sade bir dille yazılmış.Ben bir solukta okudum tavsiye ederim.Hayatımızın her anının merkezine Aşk'ı alıp yaşayalım çünkü dünyayı sadece Aşk'la bakan gönüller güzelleştirebilir.Sevgiyle ve Aşk'la kalın...


29.04.2016

Anahtarlıklar beklediğimden kaliteli geldi.Bu anahtarlıklarla hem Kitap yurdunun reklamı yapılmış oluyor hem de bizlere minik hediyelerle çevremizi mutlu etme fırsatı doğuyor :)
29.04.2016

Mükemmel bir kişisel gelişim kitabı , herkese tavsiye ediyorum.