Toplam yorum: 3.086.111
Bu ayki yorum: 5.798

E-Dergi

Hakan AKTAŞ Tarafından Yapılan Yorumlar

12.05.2010

Acikcasi bu kitap alinti ayrica ozeti okudugum kadariyla da bu kitabin cokta bir ise yaracagini zannetmiyorum. Bu kitabin yerine daha da ogretici ve teknik kitaplar var.
01.03.2010

Biz sadece konuşuruz. Bazen konuştuğumuz şey ezberdir hemen söylenin arkadaşından hemen söylediğimiz kelimeler. Sabittir kalıplaşmıştır onlar. Bir de karşı kişi anlamadığında sorunu biz de değil karşı kişide ararız. Bu durumda ben şunu sorarım. Anlatmak istediğini ne kadarını doğru anlattın karşı kişi anlamadı. Bu kitapta aradığınız herşey var. Konuşma bozukluğunuz, konuşurken doğru nefes almanız çok önemli. Bu kitapla bu sorunlari aşacağınızdan eminim.
01.03.2010

Bu kitabı bir yayınevinden almıştım ve çok beğendim. Şimdi de arkadasım için alıyorum. Kesinlikle kütüphanenizde bulundurmanız gereken bir kitap.
17.02.2010

Eger ingilizceyi ilkkez ogreniyorsaniz. Evet dogru bir kaynaga bakiyorsunuz. Ben yillarca ingilizce ogrencem diye paraladim kendimi ama sunu soyleyebilirim ki resimli olan sozluk ve kitaplar herzaman yararlidir. Cunku fotografik olarak beyin o gordugunuz nesneyi algilar. ingilizceyle pekistirerek ogrenmenize yardimci olur.,
17.02.2010

Bu kitabi cok calisip su gibi ezberleyebilirsiniz ama asil onemli olan ingilizcede karsi kisiyi anlamaniz. Onun icin bu kitabi eger bi okula gidip de edinirseniz ogretmeniniz veya yardimcilar size telafuzlari konusunda yardimci olacaktir derim. Ama unutmayin ki sadece bu kitaba bagli kalip calismayin. Grameri mutlaka gozden gecirin