Toplam yorum: 3.086.295
Bu ayki yorum: 5.982

E-Dergi

fil_ozof Tarafından Yapılan Yorumlar

31.07.2019

Zekasına hayran bıraktıran bir yazar.Merak uyandırıcı ve rahatsız edici bir başlangıç sonrası elimden bırakamadığım, okurken çok fazla duygu hissettiren bir roman; kızıyorsunuz, gülüyorsunuz, koşuyorsunuz, kaçıyorsunuz, pişmanlığı hissediyorsunuz. Bütün bu olumlu düşüncelere rağmen son bölüm beni mutlu etmedi, sanki nasıl biteceği konusunda bir fikir yokmuş da , aklına ilk gelen şekli ile sonlandırılmış gibi. Yine de kesinlikle okunası.
29.07.2019

Meltem Gürer'in diğer bütün kitaplarını okudum. Bu romanın adı kadar derin olduğunu düşünmüyorum.İlk kez Meltem Güner okuyacaklar için bir alıştırma, ısınma turu olabilir.Çok şey anlatmak istemiş ancak hepsi havada kalmış.Kaldı k, amacı dışında, okurken empati yapmaya kalkarsanız buhrana bile sürüklenebilirsiniz. Edebiyatçı olmadığı için, edebi yönden de zayıf kalmış. Ama dediğim gibi, Meltem Güner gibi değerli bir insan ile tanışmak için okunabilir.
07.03.2017

yine çok eğlendim,arada gerildim,meraklandım.Daha büyük bir son bu kitaba yakışabilirdi ama Hamdi Koça yakışmazdı.kalın kitap fobisi olmayanlar için..
04.01.2017

kişisel gelişim kitapları hiç tarzım olmamasına rağmen ciddi bir ısrar sonrası okudum. bilmediğimiz şeyler değil ancak okumak etkili oluyor. zaman zaman kendi içimde tekrarlar yapıp, sorgulamama bile neden olduğu söylenebilir. vakit kaybı değil.