Toplam yorum: 1992744
Bu ayki yorum: 23912

E-Dergi

ovuncandac tarafından yapılan yorumlar

05.02.2017

Söze gerek bile yok okuyun okutun. Birçok kişi Camus'nün yarattığı karakterleri sevmese de ben her karakteri kendime ayrı bir yakın görürüm. Camus tanışın onu bırakamayacaksınız.
05.02.2017

Ağır mı ağır bir kitap ama dudak uçuklatacak kadar da zekice analizleri ve görüşleriyle o ağırlık size tatlı gelmeye başlıyacak ve Freud'a hayran kalacaksınız. Lakin kitap dingin bir kafayla okumak şart.
05.02.2017

Uzun uzun cümleleri ve herşeyi en ince detayına kadar açıklamaları okurken biraz usandırsa da. Decart'ın görüşlerini anlayanlar için katlanılmaz değil. Kitap da yaptığı çıkarımları saçma bulabilirsiniz ama unutmayın kitap 17. yy da yazıldı. Felsefeye giriş olarak pek önermem ama enin de sonunda okumanızı gerektirecek bir kitap.
05.02.2017

Ağır bir kitap bazı notları dudak uçuklataçak kadar zekice ve anlaşılması zor olsa da üzerine düşününce altından rahatça kalkınacak bir kitap. Lakin kitapda ki fikirlerine sahip çıkmaması ve sonra dan metafiziği kabul etmesi insanın için de hafif burukluk yaratmıyor değil. Kesinlikle okuyun. Dünya görüşünüzü değiştireceğine inandığım bir kitap.
05.02.2017

Dostoyevski'nin inanılmaz gözlemleri ve tespitleri sizi hayran bıraksa da hikaye biraz sönük kalmış. Yine de o samimi dili ve dönemin toplumuna yaptığı ince göndermeler de ayrı hoştur. Fiyatına göre gayet uygun. Alın okuyun.