Toplam yorum: 2026378
Bu ayki yorum: 16582

E-Dergi

Kübkübşeker tarafından yapılan yorumlar

05.04.2019

Çok uzun zamandır okumayı istediğim bir kitaptı. Akıcı bir dili ve sürükleyici bir anlatımı var. Melankolik bir aşk hikayesine ortak ediyor yazar bizi. Okumanızı tavsiye ederim.
26.03.2019

Bir çırpıda okumaya kıyamadığım, başucuma koyup tekrar tekrar açıp okuduğum bir kitap oldu. Hiç sıkmadı. Motivasyonumu her zaman yükseltti. Tasarımı harikaydı.
20.01.2019

İç dünyanızı harekete geçirebilecek, sizi imkansıza inandırabilen, yapabileceklerinizin sınırını zirveye taşıyan bir kitap. Kesinlikle okunmalı. İnsana ruhsal ve bedensel rahatlama sağlayacak bir felsefeden de bahsediyor. Ve tek yapılması gereken "istikrarlı olmak"
18.12.2018

Maddi ve manevi şifayı nasıl bulacağımıza dair bir başucu kitabı. Akıcı bir dili, her sağlık sorununa dair bir çözümü var. Merhumenin yıllar önce anlattıklarını şimdi alternatif tıp adıyla, sağlıklı yaşam pusulasıyla milyonlarca kişiden dinliyoruz. Ve sanki yeni bir şey söyleniyormuş gibi şaşkınlıkla karşılıyor, uygulamaya henüz başlıyoruz. Hayattayken yeterince kendisinden faydalanamış olmamız ne acı. İyi ki bu eseri bırakmış bizlere. Allah'ın rahmeti üzerine olsun.
18.12.2018

Bu kitabı alırken bu kadar beğeneceğimi, bitmesin diye her elime aldığımda bir kısım önceden başlayacağımı bilmiyordum. Yazarının doktor olması bana güven vermişti sadece. Tam da ihtiyacım olan kitapmış. Tüm kadınlar, genç kızlar okumalı ve çevresindekilere okutmalı. Yüzyıllardır kafalarımıza eksik ve yanlış kodlanmış "kadınlık" üzerine hem eğitici hem farkındalık yaratıcı hem de harekete geçiren bir kitap. Yıllar önce okumuş olsam şu an bambaşka bir kadın olurdum. Şükür ki kadınım. Lütfen okuyun.