Toplam yorum: 2318154
Bu ayki yorum: 75

E-Dergi

smyyaslan tarafından yapılan yorumlar

29.11.2019

Bir insanın düşüncelerinin ,yaşam tarzının, bakış açısının zamanla uğradığı değişikliği ve tekrar öze dönüşü mükemmel betimlenerek anlatılmış,tavsiye ederim,başta sıkılabilirsiniz ama bırakmayın ,pişman olmazsınız.
29.11.2019

Yaşamda hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsınız.Unutmayın bugün de dün için yarın idi...Kimi zaman çok geç kaldığınızı sandığınız anlarda, belki de ilk adımı atmanın tam zamanıdır...
Yine unutmayın ki, yaşam siz isterseniz sizi güçlü yada güçsüz kılar. Siz istemeden yaşam size sıfatlar yüklemez
29.11.2019

Irvin Yalom'un psikiyatrik tarzını özetlediği bir kitap. Ciddi manada öğretici ve geliştirici bir kitap. Hastalarına örnek vermesi, hastalarıyla iletişim tarzı ve tecrübeleri bu konularda yetişen genç terapistlere ışık tutmuş. Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ve sosyal hizmet alanlarında yetişen öğrencilere önerebileceğim güzel bir rehberdir. Bende alanımda bazı hastalara bu tecrübelerden faydalanarak uyguladığım modeller oldu ve faydasını gördüğümü belirtmek istiyorum. Bana bu kitabı hediye eden değerli insana çok teşekkür ederim..
29.11.2019

Romanı okurken kendimi başka dünyaların ,farklı geleneklerin içinde buldum,okuduktan sonra etkisinden bir süre kurtulamadım ,seveceğinizi ve şaşıracağınızı düşünüyorum, şimdiden iyi okumalar
29.11.2019

Benim için sürükleyici bir kitaptı. Olaylar arasındaki bağlantılar uyumlu. 1800-1900lü yılları konu alan hikayelerden hoşlananlara tavsiye ederim. Şimdiden iyi okumalar..