Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

ibiaryu Tarafından Yapılan Yorumlar

05.04.2021

544 sayfalık koskoca bir şaheser demek yerinde olacaktır Katzenbach okuyanlar bilir ki her romanı ters köşe yaptırır anlatımı dili , lisanıyla , konusuyla sizinle resmen kendi tarzında konuşur bayıldım bayıldım ayıldım hem trajik hemde epey komik bakmayın tam bir şizofrenik roman okuyun okuyun kendinizi bulun. :))
18.03.2021

Yazarın Paris Kulübü kitabının devamı niteliğinde olduğunu söyleyebilirim az biraz , ayrıca yazar Dan Brown özellikleri taşısa da araştırmacı kimliğiyle tarihten minik anekdotlarla okuyucuyu bilgilendirmekte pek sevindirici özetle ben sevdim yeni nesil İndiana Jones tadında bir kurgu.
18.03.2021

Yazar favori yazarlarımdan biridir ve beni yine ters köşe yapacak şekilde sarıp sarmalayan konusuyla bu polisiye romanıyla kendine yine ve yeniden hayran bıraktırmıştır :) yetişkinlere masal tadında abartmak gibi olmasında. :)) Okuyun okuyun bilmem belki olur da hoşunuza giderse benim gibi diğer kitaplarının da müptelası oluverirsiniz . :)
18.03.2021

Şimdi ilkin kitabı elime alıpta kitapla ilgili yorumlara göz attığımda bir ürperme gelmedi değil yalan yok gıkım çıkmadan kitabın yarısını gıptayla derinden derinden devirdim deyim yerindeyse epey zorlandım ağırlık kaldırırmış gibi hissettirdi gerçek bu aa sonradan sonraya birde ne göreyim fena alıntılar ve hiçte fena olmayan ana karakterle olan benzerliklerimiz :) sevdim ve hatta hatta bittim ben bu kadar zorlamaya gelemem diyorsanız sallayın gitsin ama polisiye canavarıysanız okuyun gitsin... :))
18.03.2021

Ne korku nede gerilim unsurları sunuyor roman biz okuyuculara biraz tarihi biraz kalbur üstü ama ilk roman olmasına rağmen okunası özelliklede Salem kültürüne bir miktar merak barındıyorsanız.