Toplam yorum: 2330896
Bu ayki yorum: 547

E-Dergi

ibiaryu tarafından yapılan yorumlar

13.05.2020

Yazarın ilk kitabı olmasından kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir gerginlik vardı romanda karakterlerin daha zeki olamaması umudumu bir nebze kırsa da yine güzel bir deneyimdi lakin yazarın sonraki romanları daha yoğun daha akıcı ve daha sürükleyici bilginize. :)
24.04.2020

Yazarın ilk romanına göre karakterlerdeki yavaşlık baydı mı baydı ama kurgu inanın filmi çekilecek türden öylemi böylemi derken size resmen ters köşe yaptırıyor yani tam bir Grange tarzından esinlenilmiş gibi okuyun pişman olmazsınız.
13.04.2020

Romanın ilk yüz sayfası inanın feci darlıyor kim kimdir nedir nerelidir sorularını yerine oturtturduğunuzda roman su gibi akıp gidiyor tam bir Soprano ailesi bir dolu kumpas gerim gerim kaleme alınmış bir dolu sürprizlerle dolu kurgu ben pek mutlu mesut bir şekilde okudum bu yazarın ilk kitabını vede oldukça sevdim türün müdavimleri için iyi bir seçenek buna kuşku yok.
10.04.2020

Bir cimri olamasa da ters versiyonu olduğu kesin ve kesinlikle budalaca bir eğlence sunuyor tiyatro oyunu sevenler için tam bir klasik ve üstüne birde komik. :))
10.04.2020

Yazarın tüm romanları gibi buda son derece sürükleyici ve etkileyiciydi esasında iyi bir polisiye okumak isteyenler için biçilmiş kaftan en azından benim için öyleydi.