Toplam yorum: 1960240
Bu ayki yorum: 23939

E-Dergi

G_Nemesis tarafından yapılan yorumlar

29.05.2019

Eğer dinler tarihi ile ilgili temel bilgileriniz yoksa anlaşılması zor bir kitap. Anlatım dili bence yoruyor ve gereksiz detaylar konu dağınıklığı yaratıyor. Bence akıcı hiç değil ve gereksiz detaylar yerine konuları arası geçişi ya da örnekler arası geçişi kolaylaştıracak bilgi verilmeli idi sanki. Ben kitabı içerik olarak değil anlatım şekli ile başarılı bulmadım. Onun yerine Mircea Eliade nin konu ile ilgili kitapları bence daha fazla bilgi verici üstelik anlaşılması kolay.
20.03.2019

Harika bir başucu kitabı. Böyle bir kitabı keşke bundan yıllar önce okuyabilse imişim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ilk okumaya başladığımda 2 haftada sadece iş aralarında okuyarak bitirdim ve halen ara ara açıp nakıyorum. Kesinlikle faydalınalacak bilinmesi gereken çok bilgi var.
16.01.2019

konu ile merakı olanlar için güzel bir kitap ancak geleceğe dair bir sürü kehanetin olduğu bir kitap olarak algılanmamalı. Hatta bu kitabı anlamak için yazarın daha önce yayınladığı araştırma kitaplarının okunması gerek diye düşünyorum.
16.01.2019

Uzman bir eğitmen bana sağlıklı bir vücut ve forma sahip olmanın %80 beslenme %20 si spor demişti. Yaptığınız sporu doğru bir beslenme ile desteklemediğiniz sürece hiç bir anlamı yok diye de eklemişti. Bence bu kitapta doğru beslenme konusunda iyi bir kaynak.
16.01.2019

Büyük heyecan ile aldığım ancak aldıktan sonra tariflere baktığımda malzemelerin bulunamamazlığı beni sinir eden bir kitap. Acai tozu yok frenk üzümü vb. içerikleri kolay bulabilecek insanlar için faydalı olabilir. Bunun yanında normal tariflerde mevcut ancak genel itibari ile gelir seviyesi belirli bir düzeyde olan insanlar için hazırlanmış bir kaynak olduğunu düşünüyorum. Keşke bulunabilirliği zor ya da pahalı olan ürünlerin alternatifi olarak daha bulunabilir ve uygun malzemeleri de eklese imiş daha samimi olurmuş.