Toplam yorum: 1995391
Bu ayki yorum: 26593

E-Dergi

jolbaris tarafından yapılan yorumlar

20.02.2008

Tek kelime ile harika bir kitap. Vatan uğruna canını, sağlığını hiçe sayarak düşman üstüne yürüyen gazilerin hikayesi sizleri de derinden etkileyecek. Bir gazinin kaleminden çıkan bu usta işi kitap herkesin kitaplığında olmalıdır. Bu vatan uğruna nelerin göze alındığını, ne bedeller ödendiğini unutmamak ve unutturmamak için okuyun.
20.02.2008

üÜkelerin haber alma teşkilatlarının arasında geçen savaşı ve ajanların Türkiye'yi de çok yakından ilgilendiren sırları elde etmek için verdikleri mücadele temposu yüksek bir anlatımla sunuluyor.
18.02.2008

Tek kelimeyle mükemmel bir anlatım, şahane, edebi bir uslup. Okurken zihninizin zenginleştiğini fark edeceğiniz sanatsal cümlelerle bezenmiş muhteşem bir roman. Bir dönemin büyük gücü Moğollar'ın başı CengizHan'ın en yakın arkadaşının dilinden bir yaşam, kuruluş ve arkadaşlık hikayesi... Kesinlikle kitaplığınızda olması gereken çok kaliteli bir cilt ve baskı... Mutlaka okunmalı.
18.02.2008

Dünyanın şahit olduğu en knlı fantastik savaş... yeryüzünün şimdiki sahipleri ve önceki sahiplerinin arasındaki inanılmaz çekişme... heyecanlı ve etkileyici anlatımlaı ile bir çırpıda okunacak kurgusal bir hikaye... dini korku motifleri ile bezenmiş bu kitap ilgilenenlerin ilgisini çekecek. kitabın baskısı ve cildi oldukça kaliteli.
15.02.2008

Günümüzde yaşayan karakterlerin mektuplar ile tarihe bağlantı kurması ve bir sırrı açığa çıkarmak için anılara başvurmaları Buket Uzuner'in usta kalemi ile oldukça etkileyici bir şekilde anlatılmış. Kurulan yeni dostlukların sıcaklığı sizinde kalbinizi ısıtacak, tarihe atılan adımlar sizi Türk tarihinin en büyük destanlarından birine taşıyacak. Mutlaka okuyun...