Toplam yorum: 3.099.665
Bu ayki yorum: 4.201

E-Dergi

Feyzuli Tarafından Yapılan Yorumlar

14.05.2018

Yazarın tüm kitaplarını okudum ve şunu söyleyebilirim ki yazarın yazım tarzı her kitabında epey farklı. Bu kitabı diğerlerine göre daha basit ve sade bir dille yazılmış. Rahat okunuyor ama kısa bölümler kopukluk oluşturmuş. Bence kurgu çok zorlamaydı ve mantıktan uzaktı. Yazarın tüm kitaplarında çok fazla kıskançlık konusu işlediğini düşünüyorum ve ayrıca kitap kendi içinde kendini çok tekrar etti. Sevemedim. Yazarın Aşk Kanatları kitabının tadı bu kitapta da yoktu.
14.05.2018

Yazarın kusurlu karakterler yazmasını çok seviyorum. Karaktelerin atışmaları çok güzel yazılmıştı. Çok eğlenceli bir kitaptı. Tarihi aşk romanı seviyorsanız hiç tereddüt etmeden alın okuyun. Yayınevi umarım yazarın diğer kitaplarını da bir an önce çıkarır. Harikalar
14.05.2018

Serinin diğer iki kitabından sonra okudum. Belki de o yüzden bu çok sönük geldi. Çünkü diğerleri harikaydı. Güzeldi ama yazarın diğer kitapları gibi bayılmadım. Kitapta en çok merak ettiğim şey çiftin hikayesi değil Dük'ün kız kardeşinin hikayesiydi. Onun da kitabı varmış ama basımı tükenmiş. Umarım yayınevi yazarın tüm kitaplarını basar. Yine de keyifle okunacak bir tarihi aşk romanı.
14.05.2018

Yine harikaydı. Temposu yüksek, eğlenceli ve bir sayfasından bile sıkılmadığım bir kitaptı. Epey güldürdü beni ve başladığım gibi de elimden hiç bırakmadan bitirdim. Yazarın kusursuz karakterler yazmamasını çok seviyorum. Karakterlerin atışmaları ve konuşmaları çok güzel yazılmıştı. Tarihi aşk romanlarını sevenler bu kitabı es geçmemeli
14.05.2018

Artık güzel tarihi aşk romanları çıkmıyor derken fazla beklentiye girmeden yazarın bu kitabını almıştım. İyi ki de almışım. Tam anlamıyla bayıldım. Bir an bile sıkılmadım. Çok akıcı ve keyifliydi. Tempo bir an bile düşmedi ve çok sık güldüm. Bu tarz kitapları sevenler mutlaka okumalı. Keyifli vakit geçirmek için çok uygun bir kitap.