Toplam yorum: 3.099.751
Bu ayki yorum: 4.287

E-Dergi

devrim1986 Tarafından Yapılan Yorumlar

16.11.2009

'Bu gece rüyamda senin ruhunu gördüm'
Muhteşem bir üslup. Kitabı okuyalı çok oldu ama okuduğum satırlar ve okurken gözümde canlananlar ilk okuduğum günkü kadar net. Kesinlikle okunması gereken bir kitap, okunmamış olması çok büyük kayıp.
16.11.2009

Amin maalouf'un okumadığım tek bir kitabı yok ve hepsini çok büyük zevkle okudum çok sevdiğim bir yazar,Bir de opera librettoları varya (uzaktan akş, adriana mater).Herkes okumalı
16.11.2009

Uğur Ziya Şimşek'in okumadığım bir bu romanı vardı onu da okudum nefis, enfes. İddia ediyorum, bu yazar adından çok sözettirecek. Kendisine bir tebrik maili attım. Sağolsun onca işinin arasında bana vakit ayırdı. Oldukça mütevazi biri. Ocak ayında hollandaya gidecekmiş sanırım ödül alacak. ne diyeyim hocam, burada kıymetin bilinmiyor umarım avrupada parlar sonra anadoluyu fethedersin.
16.11.2009

ilk önce sıkılmıştım okumaktan kitabı ama sonra sevdim orda gördüğüm aşkı. ben severim zaten hep aşkı. okudum ve aşkı sevdiğim gibi sevdim kitabı umut vardı hüzün vardı ve beklentisiz bir aşk vardıya ondan sevdim. ülkemin güneşinden,çocukluğumun bahçelerinden,senin güzel yüzünden sürğünüm. işte nihat aradı bebek ağlıyor ve yağmur yağıyor işte ben ondan sonra bütün sayfaları yırtmak istiyorum, artık okumak istemiyorum ama ümüdüm var belki geri kalan bir kaç sayfada mutluluk gelir ve artık ayrılık olmaz diye ama mutsuz son.
16.11.2009

Birbirinden ilginç hikayeler.Sonu tahmin bile edilemiyor.Sıradan gibi ama sonu acayip biten hikayeler tabi aşk meşk var işin içinde.Okuyun tabi ki de! ! !