Toplam yorum: 1996677
Bu ayki yorum: 27892

E-Dergi

seferi44 tarafından yapılan yorumlar

15.05.2015

Yavuz Bülent Bâkiler'in sohbet tadındaki bu kitabında çeşitli ülkeleri ziyaret ederken içinde bulunduğumuz din ve kültür yozlaşmasını da yakından hissedeceksiniz. Ustanın tüm kitapları gibi okunası.
17.03.2015

Zamanın acımasız hızı arasında durup kendimizi muhasebeye tuttuğumuz anlar pek azdır. Oysa başkalarını anlamaktan önce ilk yapmamız ve belki de en önemlisi kendimizi tanımaktır. Başkalarına şirin görüneceğiz diye kendi benliğimizden uzaklaşmak bizi kendimize dahi yabancılaştırır. Kendin Oldukça Güzelsin, kendi özümüzü anlama noktasında bize yardımcı olacaktır. Genç arkadaşlarımıza özellikle tavsiye ederim.
17.04.2014

Talha Uğurluel ve Muammer Kayatekin ortaklaşa hazırlamış kitabı. Tarih ile tıbbın harmanlanmasıyla kara delikler gün yüzüne çıkarılmaya çalışılmış. Tabir yerindeyse meçhullerin maluma dönüşmesi için uğraşılmış. Güzel bir çalışma, tarih meraklılarına tavsiyemdir.
26.10.2013

Puanlarımı biriktirerek bu kupayı aldım. Fotoğrafta tereddütlüydüm ama elime geçince gayet şık bir kupa olduğunu gördüm. Termos kupaya ihtiyacı olanlar düşünebilir. Bir yandan çayınızı veyahut kahvenizi yudumlarken kitapların sayfasında yolculuğa çıkmak güzel olsa gerek.
18.10.2013

Sanatalemi.net sitesinden aşina olduğumuz, yazar arkadaşlarımızdan Senem Gezeroğlu'nun Harflerin Aşkı da içerdiği denemeleriyle hüzün ayımıza eşlik ediyor bizimle beraber. İz yayınlarından çıkan kitap sonbaharın izini sürüyor hüzünle. Harflerin bir kutsiyeti olduğunu düşünerek aşkla ilerliyor hüzün ve hazan mevsiminde...