Toplam yorum: 3.100.459
Bu ayki yorum: 5.000

E-Dergi

birtalebe Tarafından Yapılan Yorumlar

18.07.2021

Abdullah Galip Bergusi'nin tüm kitaplarını okumuştum. Hayatımda çok farklı izler bırakmıştı. Rabbim bir an önce onu zalimlerin esaretinden kurtarsın.
Yazarı tanımak için öncelikle Yoldaki Mühendis okunmalı daha sonra romanlarını okuyabilirsiniz. Bu eserde müslüman kardeşlerimizin neler yaşadığını hatırlamak için temin edilebilir. Tavsiye ederim.
20.05.2021

Hikayedeki amaç güzel insana aslını hatırlatıyor. Ama keşke içeriğinde müstehcen bir sahneyi yazmasaymış yazar. En çok rahatsız olduğum kısım oydu. Bu konuda dikkat edenler için belirtmek istedim bunu.
14.05.2021

Efendimiz ﷺ tüm insanlık için en güzel örnek, onun hayatı da bizim için bir rehberdir. Biz siyeri bir yaşanmışlık olarak değil bir ders gözüyle okumalı ve anlamalıyız. Bu bilinçle okursak ancak hayatımızdaki yanlışları düzeltebiliriz. Siyerden hayat dersi almak isteyen herkes alsın, okusun ve okutsun.
10.05.2021

Ramazanın her günü için ayrı bir konu var. Sizi tefekküre iç muhasebe yapmaya davet ediyor. Okudum ve çok istifade ettim elhamdülillah. Kesinlikle tavsiye ederim.
10.05.2021

İmâna bir de Sahabe efendilerimizin penceresinden bakmak ve iç muhasebe yapmak isteyenler için çok kıymetli bir eser.