Toplam yorum: 3.092.763
Bu ayki yorum: 3.364

E-Dergi

bayanbotanik Tarafından Yapılan Yorumlar

10.11.2023

Merhaba,

Öncelikle ilgi alanlarının bu yönde olmasından çok memnun oldum. İçindeki ışığın daim olsun. Soruna gelince lisans eğitiminin yani sıra yan dal/çift ana dal gibi seçenekleri mutlaka araştırmanı öneririm. istisnaları var mıdır, bilemiyorum. Çünkü teyide muhtaç bir şeyden bahsedeceğim. Lisansüstü eğitimi alarak arzu ettiğin her iki alanda da uzmanlaşma imkanın olabilir. Başarılar diliyorum.
24.02.2023

Etkili insanların 7 alışkanlığı kitabının biraz daha sadeleştirilmiş hali diyebilirim. Hızlıca okunabilecek bir kitap.
19.03.2022

Bildiklerimin ne kadar yarım yamalak ve temelsiz olduğunu bana idrak ettiren bir kitap oldu. Anlamak ve idrak etmek için kesinlikle okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Mevdudi; Rab, ilah, din ve ibadet kavramlarını dil ve etimoloji yönünden aktarıyor. Daha sonra bu dört kavramı ayetlerle göstererek esas manasını biz okurlara gösteriyor. Ayrıca bir çırpıda değil mutlaka sindirerek ve üzerine düşünülerek okunmalı tekrar edilmeli.
27.07.2021

Başlangıç seviyesi olsa da bircok konuda istekli ve azimli okurlar için güzel bir kitap olacağını düşünüyorum.
29.03.2021

Bu tip akademik çalışmaların matbuat olması ve yaygınlaşması gerektiğini düşünüyorum. Bir biyolog olarak pürdikkat her sayfayı itinalı okuyarak tamamladım. Zaman zaman kızdığım neticeler oldu ama üzülerek bazı gerçeklerle de yüzleştim. Çalışmanın sahiplerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.