Toplam yorum: 2330870
Bu ayki yorum: 528

E-Dergi

İLKNUR tarafından yapılan yorumlar

20.05.2020

Çok tavsiye edilen,sürekli bir yerlerde övgülerini okuduğum bir kitaptı.Ama ben çok beğendiğimi söyleyemem.Farklı bir anlatım,gerçeküstücülük,naif bir aşk hikayesi ...Birçok şeyi bulabilirsiniz bu kitapta.Ama o kadar övülmeye değer bulmadım açıkcası.
20.05.2020

Yaşadığımız hayatların handikaplarına bu kadar güzel göndermeler yapılabilirdi üstelik küçük bir kız çocuğu hikayesi üzerinden.Gerçekten çok severek okudum.Şöhretini hakeden bir kitap.Çocuk kitabı aslında ama öyle derin ,güzel mesajlar var ki..Kurgusu da çok iyi.Tavsiye ederim.Bu arada yazarın Bitmeyecek Öykü kitabını da tavsiye ederim.
20.05.2020

Evli olan ya da evlenmeyi düşünenlerin okuması gereken bir kitap.Gerçek hayatlar üzerinden güzel dersler çıkarılan faydalı olacağını düşündüğüm bir kitaptır.
20.05.2020

Enfes bir kitaptır.Kalın olması göz korkutmasın,öyle akıcı ve heyecanlı gider ki .Özellikle Ortaçağ kilise ortamını sanki ordaymışsınız gibi hissettirir,yaşatır.
20.05.2020

İlber Ortaylı ,Atatürk'ü çocukluk ve gençlik yıllarından başlayarak yetiştiği ortamın siyasal atmosferi ,askerliğe adım attığı dönemlerde bulunduğu coğrafyalara hakim olan siyasal konjöktür ,o dönemdeki politik ve askeri gelişmeler,etkisi altında kaldığı düşünce akımları üzerinden ele almış.Çok farklı bir bakış açısı ortaya koymuş.Şiddetle tavsiye ederim.Bence Atatürk'ü daha iyi anlamak için kesinlikle okunması gereken bir kitap.