Toplam yorum: 3.097.972
Bu ayki yorum: 2.502

E-Dergi

mihralibey Tarafından Yapılan Yorumlar

08.08.2016

tatil için gittiğim evde bulup okudum. fethi tarafsız bir şekilde özenle anlatmaya çalışmış ve efsaneye kaçan tüm kısımlar hakkında uyarmış. ayrıca kitapta 1600 lü yıllarda yazılan bir Türklerin Tarihi kitabından bahsediyordu. maalesef bunu not almayı atlamışım. ellerinde olan arkadaşlar buradan yazabilirlerse çok sevinirim.
teşekkürler..
18.01.2008

Kardavş Mısırda yaşadıklarını, Müslüman gençlerin yaşadıklarını ve yaşayışlarını çok güzel öğütlerle süsleyerek aktarmış Kuran'dan kesin ifadelerle günlük hayatta bir müslümanın nasıl hareket etmesi gerektiği anlatılmış.. Hasan el-Benna nın ve Müslüman Gençlerin hikayesi için daha çok litap yazılmalı diye düşünüyorum..
09.01.2008

gün olur asra bedelden sonra aytmatov hayranlığım her kitapta biraz daha artmaya başlamıştı bu kitapla bir kat daha arttı.. şiddetle tavsiye ederim..
09.01.2008

kitap gerçekten çok sürükleyici toplamda 3 günde okudum ve 3 gün aynı filmi izler gibi hissediyosunuz.. ayrıca olasılık kavramarı zaman ve gerilim mükemmel bir kurguyla aktarılmış..
21.10.2006

anadolunun herbir köşesinden okumak için binbir güçlüklerle mücadele eden küçücük yüreklere uzatılan sıcak bir elin mutlulukla biten ve hala devam etmekte olan güzel öyküsü anlatılmakta.. bu gerçek hikayelieri yaşamak ve kardelenlere katıkada bulunmak için okunması gereken bir kitap